„Nottingham Forest“ ir „Aston Villa“ ekipų susirėmimas baigėsi lygiosiomis © Action Images via Reuters nuotr.

Pirmadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Nottingham Forest“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Aston Villa“ futbolininkais.

Kiek netikėtai pirmąjį mačo įvartį pelnė šeimininkai. 15 minutę po Morgano Gibbso-White'o aukšto perdavimo į baudos aikštelę, smūgiu galva pasižymėjo Emmanuelis Dennis.

Tačiau, „Aston Villa“ vos už 7 minučių išlygino rezultatą puikiu stiliumi. Ashley Youngas iš už baudos aikštelės  paleido „torpedą“ į apatinį kairįjį vartų kampą.

Antrame kėlinyje abi komandos turėjo po keletą pavojingų progų pasižymėti, tačiau rezultatas išliko lygus.

Po šio mačo „miškai“ rikiuojasi devynioliktoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo saugios zonos skiria du taškai. Tuo tarpu, „Aston Villa“ šiuo metu yra šešiolikti, o juos nuo iškritimo zonos skiria taip pat du taškai.