N.Kesminas: "Bayern" ir "Real" turės gerokai paplušėti Čempionų lygos ketvirtfinalyje

Čempionų lyga artėja prie kulminacijos. Ateinančią savaitę startuoja prestižiskiausio klubinio turnyro ketvirtfinalio etapas.

Lankomiausias Lietuvoje futbolo portalas "EuroFootball.lt" paprašė pasidalinti įžvalgomis apie kiekvieną porą sporto komentatoriaus ir žurnalisto Nerijaus Kesmino.

Madrido "Atletico" - Madrido "Real"

"Laukia derbis ir tai, kaip rodo patirtis, pats neparankiausias varžovas "Real" ekipai. Išskyrus Čempionų lygos finalą, sunku prisiminti, kada karališkasis klubas laimėjo prieš "Atletico".

Šioje poroje - daug žavesio, nes tai - pernykščio finalo pakartojimas, derbis ir kiti sunkiai nuspėjami dalykai. Mažai komandų moka žaisti prieš "Real" ir laimėti, o viena iš nedaugelio yra būtent "Atletico". Jei paklaustumėte, kas yra poros favoritas, sakyčiau abiejų komandų šansai lygūs - 50/50".

Turino "Juventus" - "Monaco"

"Monaco" palieka dvejopą įspūdį tiek Prancūzijos čempionate, tiek Čempionų lygoje. Galime prisiminti aštuntfinalio etapo rungtynes, kai buvo tobulai sužaista prieš "Arsenal" išvykoje, tačiau paskui vos vos išsikapstyta namuose. "Juventus" turi daugiau komandinio stabilumo ir nugalėtojų mentaliteto. Turino klubas nuolat triumfuoja "Serie A" ir stresinėse situacijose turėtų būti ramesnis už "Monaco". Aišku, čia ketvirtfinalis ir prancūzai bet kada gali sužaisti taip, kaip Londone, bet, manau, kad "Juventus" žengs tolyn".

"Porto" - Miuncheno "Bayern"

"Ši pora taip pat intriguojanti, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad favoritas čia aiškus. Kiek šį sezoną teko matyti "Porto" rungtynių - tai labai įdomi komanda. Tikrai nesakyčiau, kad "Bayern" yra garantuotai pusfinalyje. Reikės žaisti, nors Miuncheno komanda ir lieka šioje poroje favorite. Manau, kad bus sunkiau, nei daugelis žmonių prognozuoja. "Porto" tikrai nenurašau".

Paryžiaus "Saint Germain" - "Barcelona"

"Tarpusavyje jau žaidė grupėje, laimėjo ir vieni, ir kiti. "Barcelona" dabar ant bangos, tačiau nei viena komanda neturi komforto nacionaliniuose čempionatuose. Treneriai turės atidžiai dėlioti šaškės, kad būtų gerai ir ten, ir ten. Tačiau atsižvelgiant į dabartinius "Barcelona" rezultatus, katalonai yra rimtesni pretendentai patekti į pusfinalį. Juolab ir Čempionų lygos istorija rodo, kad kitaip vargu, ar galėtų būti".

"Visos keturios poros yra įdomios. Futbolo kokybe šiek tiek atsilieka "Juventus" ir Monaco" pora, tačiau bus įdomu visur", - prognozavo N.Kesminas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...