"Nice" iškovojo triuškinančią pergalę, "Marseille" sužaidė lygiosiomis su "Bordeaux" (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar trys Prancūzijos čempionato mačai ir pasibaigė 11-asis turas.

Turnyrinės lentelės lyderis "Nice" dar vieną pergalę pasiekė prieš "Nantes", kurį namuose sutriuškino rezultatu 4-1. Čia jau devintąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Wylanas Cyprienas, o sužaidus beveik pusvalandį persvarą padvigubino Mario Balotelli.

Iškart po pertraukos intrigą dvikovoje pavyko sugrąžinti Emiliano Sala, tačiau tikslūs Alassane Plea bei to paties Cyprieno smūgiai išsprendė visus reikalus.

Į penktąją "Ligue 1" vietą pakilo "Rennes", vienintelio Wesley Saido įvarčio dėka palaužęs "Metz" komandą, o "Marseille" ir "Bordeaux" akistata baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Šios ekipos atitinkamai užima dešimtąją bei devintąją vietas.

"Nice" 4 - 1 "Nantes"

"Rennes" 1 - 0 "Metz"

"Marseille" 0 - 0 "Bordeaux"