"Nice" beveik pasitraukė iš kovos dėl "Ligue 1" titulo, "Monaco" įveikė "Lyon" (VIDEO)

Sužaidus dar trejas rungtynes pasibaigė 34-asis "Ligue 1" pirmenybių turas.

"Nice" futbolininkai svečiuose neįveikė "Toulouse" vienuolikės. Nors svečius neįpusėjus antrajam kėliniui į priekį išvedė Corentinas Jeanas, Valentinui Eyssericui 60-ąją minutę dar buvo pavykę rezultatą išlyginti.

Vis dėlto, netgi pagal daugumą statistinių rodiklių pirmavę svečiai pergalės išsivežti nesugebėjo. Tokia mačo baigtis reiškia, kad Nicos futbolininkams veikiausiai teks atsisveikinti kova dėl čempionų titulo.

Lygoje pirmaujantis "Monaco" šį vakarą palaužė "Lyon" vienuolikę bei savo persvarą prieš "Nice" jau padidino iki šešių taškų, nors sužaidė ir vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Pirmąjį įvartį šiose rungtynėse galva įmušė Radamelis Falcao, o prieš pat pertrauką persvarą po kontratakos padvigubino ne kas kitas, o jaunasis Kylianas Mbappe.

Tiesa, nepaisant atsilikimo, Bruno Genesio auklėtiniai neketino pasiduoti bei vos prasidėjus antrajam kėliniui sušvelnino atsilikimą. Įvarčio autoriumi tapo Lucas Tousartas.

Toliau mačas klostėsi apylygiai, bet, stadione susirinkusiems sirgaliams teko išvykti prastos nuotaikos, nes galutinis rezultatas nebepasikeitė.

Tiek pat taškų, kiek "Monaco", šiuo metu taip pat turi vienu susitikimu daugiau sužaidęs "Paris Saint-Germain".

"Toulouse" 1 - 1 "Nice"
[1-0] 56' Corentin Jean
[1-1] 60' Valentin Eysseric

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10305876" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>