Neymaro vedama Brazilija eliminavo meksikiečius ir žengė į ketvirtfinalį

Brazilijai pavyko pateisinti favoritų vardą. Daug staigmenų kupiname pasaulio čempionate žiūrovai neišvydo dar vieno siurprizo. Brazilijos rinktinė 2:0 įveikė Meksiką ir žengė į ketvirtfinalį kur susitiks su Belgijos ir Japonijos poros nugalėtoja.

Meksika net septintą kartą iš eilės savo čempionatą užbaigė aštuntfinalyje.

Pirmas kėlinys prasidėjo ganėtinai aukšta nata, o pačioje rungtynių pradžioje geriau atrodė Meksikos rinktinė. Aktyviai rungtynes pradėję meksikiečiai spaudė brazilus, tačiau pavojingų situacijų susikurti nesugebėjo.

O Brazilijos rintinė pasižymėti galėjo jau 25-ąją minutę, kai visą Meksikos gynybą sudraskęs Neymaras pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau Guillermo Ochoa savo ekipą išgelbėjo.

Po aštuonių minučių vienas visą varžovų gynybą įveikė ir Gabrielis Jesusas, tačiau jis smūgiavo tiesiai į vartininką ir G. Ochoa daug problemų šioje situacijoje nekilo.

Iškart po pertraukos Brazilija surengė dar vieną pavojingą ataką, tačiau tą kartą vartininko neįveikė Philippe Coutinho.

Vis dėlto 51-ąją minutę Meksikos išgelbėti negalėjo ir G. Ochoa. Puikų Williano perdavimą uždaręs Neymaras išvedė Braziliją į priekį ir pagaliau išnaudojo pavojingą progą.

Nors po šio epizodo meksikiečiai pradėjo daugiau žaisti su kamuoliu, pavojingas progas vis tiek kūrė tik Brazilija. 59-ąją minutę pasižymėti galėjo Paulinho, bet G. Ochoa eilinį kartą išgelbėjo savo komandą.

Dar po kelių minučių tas pats Willianas susikūrė šansą šį kartą sau, tačiau jis smūgiavo per stipriai ir kamuolys praskriejo virš vartų.

O visus taškus brazilai sudėjo paskutinėmis rungtynių minutėmis. Neymaras įsiveržė į baudos aikštelę ir silpnu, bet labai tiksliu smūgiu bandė nuginkluoti Meksikos vartų sargą. Vis dėlto G. Ochoa paskutinę akimirką nukreipė kamuolį, tačiau jį nukreipė Roberto Firmino po kojomis, kuris įmušė įvartį į tuščius vartus.