Neymaras atvedė PSG į pergalę Tulūzoje, "Monaco" pakilo į antrąją vietą (VIDEO)

Pirmajame šio vakaro Prancūzijos čempionato mače "Paris Saint-Germain" futbolininkai svečiuose palaužė "Toulouse" vienuolikę. Unai'aus Emery auklėtiniai vėl dominavo pagal kamuolio kontrolę, bet šįkart sulaukė rimtesnio pasipriešinimo.

Ypač sunku paryžiečiams buvo pramušti 19-mečio šeimininkų vartininko Albano Lafonto gynybą, kuris nuo Presnelio Kimpembe bandymo apsigynė jau penktąją minutę. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą prancūzas jau neleido pasižymėti Neymarui.

Brangiausias planetos žaidėjas dar vieną progą iššsvaistė ir po petraukos, bet galiausiai apsivaręs kelis varžovus visgi sugebėjo išvesti PSG į priekį.

Brazilas po įvarčio toliau buvo ryškiausia figūra aikštėje, nors jam itin nesisekė. Iš pradžių jo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, o po kelių akimirkų jis tolimą šūvį paleido į skersinį.

Taigi, "Ligue 1" lyderiai susitikimą laimėjo tik 1-0, bet po jo turnyrinės lentelės viršūnėje įsitvirtino dar patogiau.

Kiek vėliau "Monaco" futbolininkai svečiuose sutriuškino "Angers". Jau 10-ąją minutę čia į savus vartus įsimušė šeimininkų vartininkas Ludovicas Butelle, o Stevanas Jovetičius "monegaskų" persvarą padvigubino dar iki pertraukos.

Tas pats juodkalnietis vėliau skirtumą pavertė triuškinančiu po puikaus Thomas Lemaro perdavimo. Visai netrukus paskutinę vinį įkalė Andrea Raggi.

Ši pergalė leido Leonardo Jardimo kariaunai pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą, nes taškus vakar prarado "Marseille".

Tuo tarpu savo pozicijas pasigerino ir "Montpellier" bei "Bordeaux" klubai. Pirmasis svečiuose Giovanni Sio įvarčio dėka palaužė autsaiderį "Metz", o antrasis namie parklupdė "Amiens".

"Montpellier" ekipa dabar užkopė net į penktąją vietą. "Bordeaux" savo ruožtu aplenkė "Nice", kuris neišlaikė persvaros ir patyrė nesėkmę prieš "Dijon".

"Toulouse" 0 - 1 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 68' Neymar

"Angers" 0 - 4 "Monaco"
[0-1] 10' Ludovic Butelle
[0-2] 39' Stevan Jovetič
[0-3] 66' Stevan Jovetič
[0-4] 71' Andrea Raggi

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10927436" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Bordeaux" 3 - 2 "Amiens"