„Newcastle“ vadovas liepė neparduoti A. Isako © zumapress nuotr.

„Newcastle United“ ekipa praėjusį savaitgalį nutraukė titulų badą, kai iškovojo Anglijos lygos taurę, finale rezultatu 2:1 palaužusi „Liverpool“ futbolininkus.

Iškart po triumfo suaktyvėjo kalbos apie galimą „šarkų“ lyderio Alexanderio Isako išvykimą artėjančią vasarą.

25-erių švedas yra trokštama didžiųjų klubų prekė, o didžiausią susidomėjimą kol kas rodo „Liverpool“, „Arsenal“ ir „Barcelona“.

Vis tik „Newcastle“ lengvai nesiruošia atsisveikinti su puolėju, o vienas klubo vadovų net davė nurodymus bet kokia kaina išlaikyti A. Isaką komandoje.

„Daily Mail“ skelbia, kad vienas svarbiausių klubo hierarchijos žmonių Yasiras Al-Rumayyanas davė nurodymus „Newcastle“ vadovybei išlaikyti jo mėgstamiausią žaidėją ekipoje.

Teigiama, kad Y. Al-Rumayyanas nurodė atmesti visus gautus pasiūlymus už švedą.

Dabartinė A. Isako sutartis galioja iki 2028 metų vasaros.

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...