"Newcastle" sukirto rankomis su Šveicarijos rinktinės gynėju

"Newcastle" pagaliau sulaukė naujoko - "šarkas" oficialiai sustiprino 26-erių metų Šveicarijos rinktinės centro gynėjas Fabianas Scharas.

Praėjusį sezoną šveicaras praleido Ispanijoje - jis rungtyniavo dabar jau į antrąjį divizioną iškritusioje La Korunjos "Deportivo" komandoje. F. Scharas sužaidė 27 rungtynes ir įmušė du įvarčius.

Gynėjas rungtyniauti antrajame divizione nesiruošė ir šiandien sudarė trejų metų sutartį su "Premier" lygos atstovais.

"Džiaugiuosi būdamas čia. Man tai yra didžiulis klubas, kuris suteikia taip pat didžiulį šansą. Nesulaukiu, kada galėsiu pradėti treniruotis su komanda ir tapti jos dalimi", - sakė šveicaras.

Prieš atvykdamas į "Deportivo" F. Scharas rungtyniavo "Hoffenheim" ekipoje. Anksčiau gynėjas taip pat yra vilkėjęs "Basel" ir "Wil 1900" marškinėlius.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Say hello to our new number , Fabian Schär! <br><br>Full story: <a href="https://t.co/xIIRhaCgJm">https://t.co/xIIRhaCgJm</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/NUFC?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#NUFC</a> <a href="https://t.co/DvaTqsvQOS">pic.twitter.com/DvaTqsvQOS</a></p>&mdash; Newcastle United FC (@NUFC) <a href="https://twitter.com/NUFC/status/1022421302563487744?ref_src=twsrc%5Etfw">July 26, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 3 0
 • fan

  Super. Geras pirkinys

  • +4
 • fan

  Super. Geras pirkinys

  • +4
 • fan

  Super. Geras pirkinys

  • +4

Kitos naujienos