„Newcastle“ prasibrovė į „Carabao“ taurės finalą © Action Images via Reuters nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose atsakomosiose „Carabao“ taurės pusfinalio rungtynėse „Newcastle“ rezultatu 2:1 ( bendru rezultatu 3:1) įveikė „Southampton“ ekipos futbolininkus.

„Šarkos“ rungtynes pradėjo puikiai ir jau įpusėjus pirmam kėliniui susikrovė dviejų įvarčių persvarą. 5 minutę po Kierano Trippiero perdavimo pasižymėjo Seanas Longstaffas. Anglas 21 minutę pelnė dar vieną įvartį ir įsirašė į savo sąskaitą dublį.

„Šventieji“ atrodė blankokai, tačiau 29 minutę sugebėjo sušvelninti atsilikimą. Įvartį pelnė baudos aikštelėje savo šansą atradęs Che Adamsas.

Tačiau, puikų „Newcastle“ vakarą apkartino Bruno Guimaraesui parodyta raudona kortelė. Brazilas itin grubiai prasižengė prieš savo varžovą ir turėjo palikti aikštę anksčiau laiko. Tai taip pat reiškia, kad saugas negalės savo komandai padėti ateinančiame finale.

„Carabao“ taurės finale Eddie Howe auklėtiniai susitiks su „Manchester United“ ir „Nottingham Forest“ poros nugalėtoju.