„Newcastle“ išvykoje sutriuškino „Leicester City“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

„Newcastle United“ į sezoną sugrįžo su trenksmu. Eddie Howe auklėtiniai išvykoje rezultatu 3:0 sutriuškino „Leicester City“ ekipą.

Visi mačo įvarčiai krito pirmame kėlinyje. „Šarkos“ jau 3 mačo minutę išsiveržė į priekį po Chriso Woodo realizuoto 11 metrų baudinio.

Vos už 4 minučių rezultatas jau tapo 2:0. Miguelis Almironas pasižymėjo dar vienu puikiu įvarčiu šiame sezone.

„Newcastle“ trečiąjį savo įvartį pelnė 32 minutę. Po Kierano Trippiero pakelto kampinio smūgiu galba pasižymėjo Joelintonas.

Šiuo metu Eddie Howe auklėtiniai rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tiesa, tašku mažiau turintys „Manchester City“ futbolininkai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

„Crystal Palace“ 0:3 „Fulham“

„Everton“ 1:2 „Wolves“

„Southampton“ 1:3 „Brighton“