„Newcastle“ grįžo į pergalių kelią „Premier“ lygoje © JumpStory nuotr.

„Newcastle United“ namuose rezultatu 1:0 palaužė „Wolverhampton“ ekipą ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją.

Pirmąjame kėlinyje abi komandos nesukūrė daug pavojingų momentų, tačiau kiek daugiau iniciatyvos turėjo šeimininkų ekipa. 24 minutę kamuolį į oponentų vartus pasiuntė „Šarkų“ puolėjas Chrisas Woodas, tačiau jo įvartis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

Antrajame kėlinyje, Chrisas Woodas pasiekė savąjį įvartį. 72 minutę puolėjas iš Naujosios Zealandijos realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 1:0.

Rungtynių pabaigoje „Vilkai“ turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. Vis gi, Fabio Silvos smūgį fantastiškai atlaikė vartininkas Martinas Dubravka.

Po šių rungtynių „Newcastle“ kyla į keturioliktąją pirmenybių poziciją. Tuo tarpu „Wolves“ užima aštuntąją vietą.