"New York City" klubui priklausantis D.Villa iki 2015 metų žais Australijoje

Neseniai oficialiai "New York City" pirmuoju komandos žaidėju tapęs Davidas Villa nuomos pagrindais keliasi į Australiją, kur gins aukščiausiosios lygos "Melbourne City" klubo garbę.

Madrido "Atletico" ekipoje praėjusį sezoną žaidęs 32 metų puolėjas sukirto rankomis su MLS lygoje kitą sezoną debiutuosiančiu Niujorko klubu, tačiau sezonas JAV prasidės tik 2015 metais, todėl pusę sezono patyręs futbolininkas praleis Australijoje.

"Melbourne City" klubas taip pat priklauso "Manchester City" savininkams, kurie šią komandą įsigijo sausį. Taip pat nuspręsta, kad su D.Villa atvykimu bus pakeistas pavadinimas iš "Melbourne Heart" į "Melbourne City" bei keisis logotipas.

"Tai naujas iššūkis. Labai džiaugiuosi, nes kaip futbolininkas įgausiu dar daugiau patirties. Puiku, kad žaisiu reguliariai iki MLS lygos sezono pradžios", - pasakojo Ispanijos rinktinės narys.

D.Villa turėtų tapti visų laikų geriausiu Australijos čempionate žaidusio žaidėju. Kiek anksčiau į šią šalį ir lygą atvyko legendinis Turino "Juventus" žaidėjas Alessandro Del Piero.