Netikėtumas Dortmunde: BVB neturėjo šansų prieš „Rangers“ ekipą © JumpStory nuotr.

Dortmundo „Borussia“ ekipos Europinis sezonas toliau klostosi itin prastai.

Iš Čempionų lygos į Europos lygą iškritę „Borussia“ futbolininkai ketvirtadienio vakarą turėjo pripažinti Glazgo „Rangers“ pranašumą – 2:4.

Po pirmojo kėlinio Glazgo ekipa pirmavo jau 2:0 – nuo 11 m žymos pasižymėjo Jamesas Tavernier ir dar vieną įvartį pridėjo komandos snaiperis Alfredo Morelosas.

Antrojo kėlinio pradžioje krito net 3 įvarčiai. Rezultatą triuškinamu pavertė Johnas Lundstramas, iki kol šiek tiek jį sušvelnino Jude'as Bellinghamas, tačiau netrukus rezultatas tapo vėl triuškinamu po Dano-Axelio Zagadou įvarčio į savus vartus.

82-ąją minutę prieš antrąsias rungtynes kiek vilties įpūtė Raphaelis Guerreiro, kuris rezultatą pavertė 2:4.

Zenit 2:3 Real Betis (Visi įvarčiai krito per pirmąjį kėlinį)

Sheriff 2:0 Braga