Netikėtumas: „Bayer“ išvykoje nepaliko šansų Dortmundo „Borussia“ ekipai © JumpStory nuotr.

Vokietijoje Lėverkuzeno „Bayer“ išvykoje rezultatu 5:2 pažemino Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje svečiai atrodė bejėgiškai. Vos vieną smūgį per visą kėlinį sukrapštę Dortmundo futbolininkai niekaip negalėjo pajausti savojo žaidimo ritmo.

Jau 11 minutę po katastrofiškos Zagadou klaidos „Bayer“ perėmė kamuolį arti priešininkų vartų. Patogioje pozicijoje atsidūrusio Patricko Schiko smūgį vartininkas atmušė į gynėją Manuelį Akanji, nuo kurio kamuolys atsimušė į savus vartus.

Tačiau vos už 5 minučių įvarčiu į savus vartus atsakė ir svečiai. Stengdamasis išmušti kamuolį Jeremie Frimpogas galva pasiuntė jį į savo vartų tinklą.

Likusioje pirmo kėlinio dalyje dominavo „Bayer“ futbolininkai. Vos už dviejų minučių po praleisto įvarčio jie susigrąžino persvarą. Žaibiškos kontraatakos metu svečiai lyg peiliu perskrodė priešininkų gynybą ir atakos smaigalyje atsidūręs Florianas Writzas žemu smūgiu nuginklavo priešininkų vartininką Gregorą Kobelį.

28 minutę rezultatas jau tapo 3:1. Lėverkuzeno komandos saugas Robertas Andrichas iš baudos aikštelės prieigų atliko precizišką baudos smūgį, pasiūsdamas kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Antrame kėlinyje „Borussia“ futbolininkai atrodė kiek geriau, tačiau jų oponentai ir toliau šaltakraujiškai išnaudojo turimas progas. 53 minutę Johnathanas Tah tiesiog puikiai kaire koja ore „pagavo“ kamuolį ir pasiūsdamas jį į viršutinį vartų kampą nepaliko šansų priešininkų vartininkui. Rezultatas tapo 4:1.

87 minutę švieslentėje jau švietė nepadorūs skaičiai. „Bayer“ krašto puolėjas Moussa Diaby gavo perdavimą baudos aikštelėje ir šaltakraujiškai pasiuntė jį į apatinį dešinį vartų kampą pelnydamas penktąjį savo komandos įvartį.

Tiesa, už keletos minučių Dortmundo ekipos futbolininkai sugebėjo sušvelinti rezultatą. Steffenas Tigges atsidūrė laiku ir vietoje ir gavęs kamuolį baudos aikštelėje nukreipė jį į vartų tinklą.

Po šių rungtynių trečioje vietoje esantis „Bayer“ ištirpdo atsilikimą nuo antroje pozicijoje stovinčių „Borussia“ futbolininkų iki 5 taškų.