Netikėta "Ligue 1" naujokų pergalė © Eurofootball.lt
Tik šį sezoną į aukščiausiąjį Prancūzijos futbolo divizioną sugrįžęs vienas tituluočiausių visų laikų Prancūzijos klubų "Saint-Etienne" vakar (sekmadienį) vykusiose "Ligue 1" 28-ojo turo rungtynėse 2-0 įveikė antroje turnyrinės lentelės vietoje esantį "Marseille".

%c00146 2 - 0 "%c00071"
36' [1 - 0] Pascal Feindouno (iš 11m.)
84' [2 - 0] David Hellebuyck

85' Didier Zakora ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės

Dar prieš prasidedant rungtynėms aikštėje kilo neramumai - "Saint-Etienne" sirgaliai metė metalinį strypą į "Marseille" vartininką Fabieną Barthezą. Šis, po rungtynių savo sprendimą motyvavęs trauma, patirta per apšilimą, nusprendė nerungtyniauti, tad Marselio akipos treneris buvo priverstas į aikštę išleisti antrąjį komandos vartininką Jeremy Gavanoną.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo lemtingas posūkis tolimesnėje rungtynių eigoje, nes būtent Gavanonas 36-ąją minutę baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Fredericą Piquionnę taip uždirbdamas 11 metrų baudinį į savus vartus, kurį sėkmingai realizavo Pascalis Feindouno, išvesdamas į priekį "Saint-Etienne".

Rezultatas 1-0 išliko iki 84-osios minutės, kai "Saint-Etienne" persvarą padvigubino Davidas Hellebuyckas, privertęs Jeremy Gavanoną antrą kartą ištraukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

85-ąją minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas "Saint-Etienne" žaidėjas Didier Zakora, tačiau per likusį laiką "Marseille" futbolininkai nesugebėjo tuo pasinaudoti.