Trijų žaidėjų viltys dalyvauti Europos čempionate baigėsi. Markas van Bommelis, Paulas Freieris ir Markas Strelleris negalės padėti savo rinktinėms - atitinkamai Olandijai, Vokietijai bei Šveicarijai.

Eindhoveno "%c00128" kapitonas van Bommelis (%p02506) nespėjo laiku atsigauti po achilo sausgyslės traumos, patirtos paskutinėse sezono rungtynėse gegužės 9-ąją, kuriose jo komanda žaidė prieš "ADO Den Haag" ekipą. Van Bommelį pakeis veteranas Paulas Bosveltas (%p02312). Šiam 34-ių metų saugui tai bus paskutinis turnyras Olandijos rinktinės gretose.

Atakuojantis saugas Paulas Freieris (%p02386) iš "%c00010" klubo gavo traumą ketvirtadienio draugiškose rungtynėse prieš Maltą, kuriose Vokietija sutriuškino varžovus 7-0. Po mačo Freieris buvo nuvežtas į ligoninę kur po peržiūros nustatyta, kad sužeisti kelio raiščiai. Vokietijos rinktinės treneris Rudi Volleris kolkas neįvardino kas pakeis Freierį, nes norėjo pažiūrėti, kaip Vokietijos jaunimo rinktinė žais Europos U-21 čempionato B grupės prieš Švediją. Nors vokiečiai tą susitikimą pralaimėjo, vienas geriausių jo žaidėjų buvo Lukasas Podolskis (%p01693), kuris ir yra pagrindinis kandidatas pakeisti Freierį.

Sekmadienio ryte Šveicarijos rinktinės treniruotėje po susidūrimo su Marcu Zwyssigu koją susilaužė puolėjas Markas Strelleris. 22 metų žaidėjas greičiausiai būtų žaidęs savo komandos pagrindinėje sudėtyje - puolime už Alexanderio Frei'aus (%p00784) ir Stephano Chapuisat. Kolkas sunku spręsti kas pakeis Strellerį, galimi variantai yra Šveicarijoje žaidžiantys Léonardas Thurre ir Milaimas Rama, tačiau treneris Jakobas Kuhnas gali rinktis ir vieną iš jaunimo rinktinės žaidėjų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos