Net ir be lyderių atvykęs "Stumbras" atėmė riterių šarvus

Luko Baranausko ir Klaido Janonio įvarčiai antrajame kėlinyje privertė kapituliuoti šalies vicečempionus „Trakus“ draugiškose rungtynėse Vilniuje. Be Roberto Vėževičiaus ir Artūro Rimkevičiaus į sostinę atvykęs Kauno „Stumbras“ apkartino iki šiol tik svečiuose rungtyniavusių riterių sugrįžimą namo, nugalėdami juos rezultatu 2:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje abiejų komandų vartininkai darbo praktiškai neturėjo. Pavojingesnes atakas rengė daugiau kamuolį kontroliavę aikštės šeimininkai, bet tiek Davidui Aršakianui, tiek Vaidotui Šilėnus išnaudoti progų nepavyko.

Antrajame kėlinyje žaidimas tapo kur kas gyvesnis. Jame sužaidus 15-a minučių prieš vartininką Marių Rapalį iššoko L.Baranauskas, tačiau baudos aikštelę palikęs trakiškis neleido puolėjui per jį perkelti kamuolį. „Stumbro“ ekipa bandė apeliuoti, kad vartų sargas ataką nutraukė sužaisdamas ranka, tačiau arbitro švilpukas tylėjo.

„Trakai“ atsakė pavojingai išpuoliais, po kurių teko padirbėti ir kauniečių vartininkui E.A.Ridley. Vartininkas puikiu šuoliu atrėmė pavojingą V.Šilėno smūgį. Vėliau svečius išgelbėjo virpstas, į kurį kamuolį pasiuntė po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Šėgžda.

Aštrias kontratakas rengęs „Stumbras“ išsiveržė į priekį 73-ą mačo minutę. Eriko Skripkino perdavimo sulaukęs L.Baranauskas gražiai susitvarkė su jį prižiūrėjusiu gynėju, įsiveržė į baudos aikštelę ir nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Rungtynėms baigiantis dar vieną greitą svečių ataką riteriai nutraukė prasižengdami prie baudos aikštelės prieigų. Prie kamuolio stojęs Klaidas Janonis 85-ą minutę idealiai tiksliu baudos smūgiu perkėlė kamuolį per išrikiuotą gyvatvorę, nepalikdamas vartininkui jokių šansų.

Penktąsias draugiškas rungtynes žaidusi „Stumbro“ komanda dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Draugiškų rungtynių cikle kauniečiai iškovojo jau trečiąją pergalę, bei dusyk sužaidė lygiosiomis.

„Trakų“ starto sudėtis: M.Rapalis, D.Česnauskis, A.Klimavičius, J.Januševskis, V.Šilėnas, J.Zasavitskis, M.Dapkus, A.Byčenokas, A.Gurenka, J.Mamajevas, D.Aršakianas.

„Stumbro“ starto sudėtis: E.A.Ridley, R.Sadauskas, M.Zaleckis, L.Čerkauskas, H.Michuie, K.Janonis, A.Bareikis, N.Mačiulis, E.Skripkinas, K.Upstas, L.Baranauskas.