Nešvariai transferų rinkoje veikiančiam "Man City" gresia rimtos nuobaudos

FIFA gali artimiausiu metu gali pradėti tyrimą dėl pažeidimų bandant įsigyti jaunąjį talentą Kylianą Mbappe, o jo centre būtų "Manchester City".

"Monaco" grasina įskųsti neatskleistą skaičių "svarbių Europos futbolo klubų", kurie, kaip tikina Prancūzijos čempionai, su puolėju bendravo be jų leidimo.

18-mečiu be "City" taip pat domisi Madrido "Real", "Paris Saint-Germain" ir Londono "Arsenal".

Visgi, manoma, jog iš Anglijos klubų oficialiai apkaltintas gali būti tik "Man City", rašo "Daily Telegraph". Nors "miestiečių" atstovai yra užtikrinti, kad jokių taisyklių nepažeidė, šia tema kalbėti jie kol kas atsisako.

Mančesterio klubas tikisi išlaikyti gerus santykius su "Monaco", iš kurio šio perėjimų lango metu jau įsigijo Bernardo Silvą bei taip pat trokšta prisivilioti krašto gynėją Benjaminą Mendy. Tiesa, "Ligue 1" atstovai kol kas nesutinka su siūloma 44,5 mln. svarų sterlingų suma ir tikisi gauti daugiau nei buvo sumokėta už Kyle'ą Walkerį.

Tai, ar kaltinimai dėl netinkamo elgesio su Mbappe turės kokios nors įtakos Mendy transferui, kol kas neaišku, tačiau į šį prancūzą jau atsigręžė Londono "Chelsea", kuriam nepavyksta iš Turino "Juventus" įsigyti Alexo Sandro.

FIFA oficialaus skundo iš "Monaco" dar nesulaukė, bet apie savo svarstymus jį užregistruoti tiek pasaulinei futbolo organizacijai, tiek Prancūzijos futbolo lygai klubas jau paskelbė išplatintame pranešime.

Jeigu stipriausia "Ligue 1" ekipa galiausiai imsis šio žingsnio, "Man City" gresia nuobaudos, kurių rimčiausia būtų transferų draudimas. 

Verta priminti, kad "miestiečiai" dar metus negali pirkti futbolininkų savo akademijai. Dvejų metų draudimas buvo skirtas už nelegalų kontaktavimą su dviem vos 11 metų sulaukusiais vaikais.

Negana to, šiuo metu taip pat yra nagrinėjamas Argentinos klubo "Velez" skundas, kuris "Man City" kaltina be leidimo bandžius prisivilioti jo saugą Benjaminą Garre. Ši byla taip pat gali baigtis du langus truksiančiu draudimu pirkti futbolininkus.

Straipsnio įvertinimas: 9 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos