Nervų karą Valensijoje atlaikęs "Real" įsirašė svarbią pergalę (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijoje sužaistos ketverios "La Liga" 21-ojo turo rungtynės.

"Mestalla" stadione įvyko daug dėmesio sulaukusi dvikova - susigrūmė dvi kaimyninės komandos. Emocingas rungtynes turėjęs Madrido "Real" galiausiai nutraukė nelaimėtų rungtynių seriją Valensijos stadione ir džiaugėsi pergale rezultatu 4-1.

"Valencia" buvo nusiteikusi kovoti tik dėl pergalės ir varžovus spaudė nuo pat pirmų minučių. Vis dėlto "Valencia" pristabdė jų pačių žaidėjas - Martinas Montoya užsidirbo net du 11 metrų baudinius.

16-ąją minutę Cristiano Ronaldo realizavo pirmąjį 11 metrų baudinį, o dar vieną įvartį nuo 11 m. žymos pridėjo 38-ąją minutę.

Tačiau "Valencia" taško šiose rungtynėse nedėjo ir antrajame kėlinyje buvo visiškai užspaudę svečius, kurie prie savo vartų ir aikštės viduryje praradinėjo kamuolius vieną po kito.

58-ąją minutę Santi Mina pažadino visą komandą - itin neatidžiai standartinės situacijos metu besigynęs "Real" praleido įvartį galva. "Mestalla" stadionas sukūrė atmosferą, kurioje svečiams iš Madrido žaisti buvo dar sunkiau.

"Valencia" ir toliau spaudė "Real", tačiau šeimininkų jėgos po truputi seko ir "Real" kiek užtikrinčiau pradėjo žaisti su kamuoliu. 84-ąją minutę Marcelo skaudžiai nubaudė šeimininkus - su Marco Asensio susižaidęs brazilas puikiu smūgiu pasiuntė trečiąjį įvartį į šeimininkų vartus.

Galutinis taškas buvo padėtas 89-ąją minutę - gražią ataką su nuostabiu Mateo Kovačičiaus perdavimu surengusi "Real" ekipa pasiekė ketvirtąjį įvartį, o įvarčio autoriumi tapo Toni Kroosas.

"Real" pasiekė antrąją pergalę iš eilės, tačiau vis dar išlieka ketvirtoje pozicijoje, tiesa, "baltieji" yra sužaidę rungtynėms mažiau, todėl pergalės atveju už nugaros paliktų "Valencia".

Kitose rungtynėse "Levante" išplėšė lygiąsias prieš "Deportivo",  "Malaga" ir "Girona" išsiskyrė be įvarčių, o "Villarreal" pasiuntė keturis įvarčius į pergalių kelią niekaip nesugrįžtančios "Real Sociedad" komandos vartus.

"Valencia" 1 - 4 "Real Madrid"
16' [0 - 1] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
38' [0 - 2] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
59' [1 - 2] S. Mina
84' [1 - 3] Marcelo
89' [1 - 4] T. Kroos

"Deportivo" 2 - 2 "Levante" (VIDEO)
19' [1 - 0] Adrian
45' [2 - 0] F. Andone
80' [2 - 1] Ivi
84' [2 - 2] Ivi
34' C. Borges ("Deportivo") pašalintas iš aikštės

"Malaga" 0 - 0 "Girona" (VIDEO)
76' C. Castro ("Malaga") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 4 - 2 "Real Sociedad" (VIDEO)
5' [1 - 0] V. Ruiz
17' [2 - 0] P. Fornals
20' [3 - 0] C. Bacca
24' [3 - 1] D. Llorente
34' [4 - 1] D. Castillejo
58' [4 - 2] W. Jose