Nerimsta aistros po rungtynių Barselonoje © Eurofootball.lt
Po trečiadienį Katalonijoje vykusių įtemptų ir permainingų rungtynių UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje, kuriame susikovė "%c00006" ir "%c00042" ekipos, o pergalę rezultatu 2-1 iškovojo aikštės šeimininkai, vis dar nerimsta aistros, ir abiejų klubų atstovai apsikeitė priekaištais vieni kitiems.

"Chelsea" po rungtynių paskelbė, jog pateiks skundą UEFA dėl incidento pertraukoje tarp kėlinių, ir pareiškė, kad komandos žaidėjai bei treneriai spaudos konferencijoje nedalyvaus ir nieko išsamiau nekomentuos.

Žiniasklaidoje iš karto pasirodė pranešimų, neva tunelyje prie persirengimo kambarių susistumdė Londono komandos treneris Jose Mourinho ir oponentų trenerio asistentas Henk Ten Cate, tačiau "Chelsea" šiuos spėjimus paneigė, ir dabar manoma, kad anglų klubas skųsis dėl pertraukoje įvykusio "Barcos" vyr. trenerio Franko Rijkaardo ir mačo arbitro Anderso Frisko pokalbio.

Rijkaardas pripažino, jog jis po pirmojo kėlinio tikrai pasikalbėjo su teisėju, bet olandas mano, kad "Chelsea" klubo atstovai į tai reaguoja perdėtai, nes nieko ypatingo neatsitiko, ir A.Frisko, vėliau iš aikštės pašalinusio anglų ekipos puolėją Didier Drogbą, tas pokalbis paveikti negalėjo.

"Aš buvau ten - nieko neatsitiko. Jie prasimano kažką, ko nebuvo. Teisėjui pasakiau kai ką labai mandagiu ir neoficialiu būdu, taigi "Chelsea" reakcija yra šiek tiek išpūsta.", - kalbėjo Rijkaardas - "Netiesa, kad teisėjas atėjo į mūsų persirengimo kambarį, ir aš netgi džiaugiuosi, kad šis gandas pasklido, nes jis man atrodo dar labiau absurdiškas."

Tuo tarpu "Barcelona" komandos gynėjas Rafaelis Marquezas apkaltino "Chelsea" ambicijų trūkumu ir pareiškė, jog Anglijos klubas nežaidė futbolo bei neatrodė kaip puiki komanda.

"Vienintele ekipa, žaidusia futbolą, buvome mes. Kai komanda tiesiog laukia, kol varžovai ar teisėjas padarys klaidą, tai pykdo. Visi prieš rungtynes kalbėjo apie nuostabų "Chelsea", bet aš nieko nuostabaus nemačiau.", - sakė meksikietis Marquezas.

Žaidėjo komentarams pritarė ir Ispanijos dienraščiai. "El Mundo Deportivo" rašo, jog "Labai liūdna, kai klubas, išleidęs naujiems žaidėjams 300 milijonų žaidžia taip prastai." Jam pritarė ir "Marca": "Turime švęsti futbolo triumfą prieš sunkiai suprantamą ir paranojišką geležinės uždangos žaidimo viziją."

Tuo tarpu "Sport" teigimu, "Mourinho savo pasisakymais ir taktikomis prieš rungtynes bandė erzinti "Barcą" ir Franką Rijkaardą, bet pastarasis neužkibo ant masalo ir su savo įprastine ramybe bei elegancija išvengė susidūrimo su portugalu. Rijkaardas sakė, kad norėtų kalbėti žaidimu aikštėje, ir būtent tai jis ir padarė."