Nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsusi „Atalanta“ 7 įvarčių fiestoje susitvarkė su „Spezia“ © PA Images nuotr.

„Atalanta“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją Italijos čempionate iki 6 ir namuose susitvarkė su „Spezia“ ekipa.

Gian Piero Gasperini auklėtiniai rezultatyviose rungtynėse 5:2 įveikė „Spezia“ komandą.

Po 11-os minučių rungtynėse svečiai išsiveržė į priekį 1:0, tačiau tuomet rungtynių šeimininkai jau per pirmajį kėlinį trimis įvarčiais. Antrajame kėlinyje „Atalanta“ pridėjo dar du.

Įvarčius nugalėtojams įmušė Duvanas Zapata, Ruslanas Malinovskis, Luisas Murielis bei du pridėjo Mario Pašaličius.

Po šios pergalės „Atalanta“ turnyrinėje lentelėje bent trumpam prisivijo „Inter“ ekipą.