Nepalaužiamas: "Liverpool" mačo pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Leicester"

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar penkerios 8-ojo turo rungtynėse.

Tikru vakaro desertu tapo "Liverpool" ir "Leicester" klubų dvikova. Antrajame kėlinyje rezultatą išlyginusios "lapės" visgi nesugebėjo nutraukti pergalingo "Liverpool" starto – Jamesas Milneris nuo 11 m. žymos išplėšė pergalę pačioje susitikimo pabaigoje.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą rodžiusi "Liverpool" komanda savo pirmąjį įvartį pasiekė tik pirmojo kėlinio pabaigoje – 40-ąją minutę vėl "Anfield" stadione nudžiugino Sadio Mane

Antrajame kėlinyje svečiai iš Lesterio progų daug neturėjo, tačiau 80-ąją minutę vieną tokių pavertė įvarčiu. Gynyboje aplaidžiai sužaidę "Liverpool" futbolininkai leido Jamesui Maddisonui išlyginti rezultatą.

Atrodė, kad "lapės" rimtai pasikėsins nutraukti "raudonųjų" pergalingą žygį, tačiau pastarieji galvojo visai ką kitą – per pridėtą laiką į "Leicester" vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys, kuris ir nulėmė rungtynių nugalėtoją – šaltakraujiškai smūgiavęs Jamesas Milneris pratęsė "Liverpool" pergalių seriją iki aštuonių rungtynių.

"Liverpool" sąskaitoje yra 24 taškai ir bent iki rytojaus įgytas 8 taškų pranašumas prieš "Man City".

Likusios dvikovos Anglijos pirmenybėse baigėsi sensacinga "Aston Villa" pergale 5:1 prieš "Norwich", dar vienu Liverpulio "Everton" pralaimėjimu ir "Watford" – "Sheffield Utd" lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Crystal Palace" išvykoje palaužė "West Ham" komandą, kuri pirmoji įgijo pranašumą šioje akistatoje.

"Liverpool" 2 - 1 "Leicester"
40' [1 - 0] S. Mane
80' [1 - 1] J. Maddison
90+5' [2 - 1] J. Milner (11 m. baudinys)

"Burnley" 1 - 0 "Everton"
72' [1 - 0] J. Hendrick
56' S. Coleman ("Everton") pašalintas iš aikštės

"Norwich" 1 - 5 "Aston Villa"
14' [0 - 1] Wesley
30' [0 - 2] Wesley
49' [0 - 3] J. Grealish
61' [0 - 4] . Hourihane
83' [0 - 5] D. Luiz
88' [1 - 5] J. Drmič

"Watford" 0 - 0 "Sheffield Utd"

"West Ham" 1 - 2 "Crystal Palace"
54' [1 - 0] S. Haller
63' [1 - 1] P. van Aanholt (11 m. baudinys)
87' [1 - 2] J. Ayew