Nepaisant raudonos kortelės, baskų derbyje lygiąsias išplėšė „Athletic“ © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą Ispanijoje įvyko vienas iš unikaliausių mačų per visą sezoną Europoje – akis į akį stojo dvi baskų komandos – San Sebastiano „Real Sociedad“ prieš Bilbao „Athletic“.

Komandos išsiskyrė taikiai – 1:1.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo, o antrajame kėlinyje 58-ąją minutę „Real Sociedad“ ekipą į priekį išvedė Alexanderis Isakas.

84-ąją minutę po antros geltonos raudoną kortelę prieš save išvydo Inigo Martinezas, tačiau 91-ąją minutę „Athletic“ komandai tašką sugebėjo išplėšti Ikeras Muniainas.

Po šių lygiųjų visgi „Real Sociedad“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, o „Athletic“ lieka 8-oje vietoje.

Kitose rungtynėse „La Ligos“ autsaideriai „Getafe“ 2:1 įveikė „Espanyol“ komandą.