Nepaisant dar vieno D. Vlahovičiaus įvarčio, „Fiorentina“ nepasinaudojo šansu aplenkti „Juve“ © REUTERS nuotr.

„Fiorentina“ ir Veronos „Hellas“ galėjo bent trumpam turnyrinėje lentelėje aplenkti „Lazio“ ir „Juventus“ ekipas, tačiau šia galimybe nepasinaudojo, kadangi pralošė.

„Fiorentina“ 1:2 patyrė išvykoje pralaimėjimą prieš „Empoli“ ekipą. 57-ąją minutę dar kartą pasižymėjo Dušanas Vlahovičius, tačiau rungtynių gale dviem greitais įvarčiais atsakė „Empoli“ ir taip išplėšė rungtynes.

Veronos „Hellas“ išvykoje teko pripažinti „Sampdoria“ pranašumą.

„Hellas“ po pirmojo kėlinio pirmavo, tačiau antrajame „Sampdoria“ gretose pasižymėjo Antonio Candreva, Albinas Ekdalis, Nicola Murru ir rungtynių šeimininkai laimėjo 3:1.

Vakar dienos rungtynėse „Serie A“ autsaideriai „Cagliari“ ir „Salernitana“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis.