Nelaiminti "Schalke" rado atpirkimo ožius - du žaidėjai išmesti, vienam suteiktas antras šansas

Per pastarąsias 8 rungtynes vos vieną pergalę iškovojęs ir iš Bundeslygos lyderių ketverto iškritęs Gelzenkircheno „Schalke“ klubas rado tris atpirkimo ožius. Nuo komandos nušalintas Kevinas-Prince'as Boatengas, Sidney Samas ir Marco Hogeris. Pirmieji du į klubą grįžti nebegalės.

Sekmadienį „Schalke“ savo aikštėje 0:2 nusileido „Koln“ ekipai, kuri po šios pergalės tapo rami, kad neiškris į antrą šalies divizioną. 

Po mačo Gelzenkircheno ekipos generalinis vadybininkas Horstas Heldtas po pralaimėjimo teigė, kad kai kurie žaidėjai „pajus pasekmes, nepaisant to, kokias sutartis su klubu turi.“

„Schalke“ nusprendė iš komandos neribotam laikui pašalinti Ganos pilietį K.P.Boatengą ir S.Samą. Šių žaidėjų sutartys su ekipa lieka galioti, tačiau jiems leista derėtis dėl perėjimų į kitas ekipas, nes „Schalke“ ekipai jie tapo nereikalingi. M.Hogeriui dar suteiktas šansas pasitaisyti.

„Visiškai nepasitikime K.P.Boatengu ir S.Samu. Manome, kad nė vienas iš jų negali kažkaip padėti klubui paskutinėse dvejose rungtynėse. M.Hogerio situacija kiek kita, manome, kad jis nėra lojalus klubui.

Jam suteikėme šansus viską apgalvoti ir po savaitės susitiksime pakalbėti, ar mums verta toliau dirbti kartu“, – kalbėjo H.Heldtas.

Gelzenkircheno ekipos trenerio Roberto Di Matteo tikslas – išvesti ekipą į UEFA Europos lygos turnyrą.

„Schalke“ (45 tšk.) nuo ketvirtoje vietoje esančios Lėverkuzeno „Bayern“ ekipos atsilieka jau 13 taškų ir į Čempionų lygą nepateks, tačiau gali likti penkti, nes „Augsburg“ vienuolikė turi tik tašku daugiau. 5-oji vieta garantuoja tiesioginį kelialapį į Europos lygą, šeštoji – tik į turnyro atranką.

15min.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...