Neklumpantis "Bayern" paliko "Schalke" pirmenybių dugne, BVB ir vėl prarado taškus

„Bundesliga“ pirmenybėse ir toliau tęsiasi šio sezono tendencijos. Miuncheno „Bayern“ ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų, o „Schalke“ patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui.

„Bayern“ ekipa išvykoje 2:0 įveikė „Schalke“ ir paliko pastarąją be taškų bei turnyrinės lentelės dugne.

„Bayern“ į priekį išsiveržė jau aštuntąją minutę po Jameso Rodriguezo tikslaus smūgio. Kolumbietis pastaruoju metu pradėjo demonstruoti gerą sportinę formą. Per paskutines trejas rungtynes futbolininkas įmušė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Antrasis bavarų įvartis krito po to, kai arbitras paskyrė 11m baudinį į „Schalke“ ekipos vartus. Jį sėkmingai realizavo Robertas Lewandowskis.

Tuo metu Dortmundo „Borussia“ ekipa ir toliau barsto taškus, kai sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Hoffenheim“.

„Borussia“ ekipa galėjo čia ir neiškovoti nė vieno taško. „Hoffenheim“ ekipa į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje po Joelintono įvarčio, o 75-ąją minutę „Borussia“ liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo išvarytas Abdou Diallo.

Vis dėlto Dortmundo ekipą išgelbėjo Christianas Pulisicas, kuris rezultatą išlygino 84-ąją minutę.

Puikią sportinę formą ir toliau demonstruoja Berlyno „Hertha“, kuri 4:2 įveikė „Monchengladbach“ futbolininkus.

Pergales taip pat pasiekė „Freiburg“, „Werder“ bei „Nurnberg“ ekipos.

„Schalke“ 0:2 „Bayern“
8‘ [0-1] J. Rodriguez
64‘ [0-2] R. Lewandowski (11m baudinys)

„Hoffenheim“ 1:1 „Borussia“
44‘ [1-0] Joelinton
84‘ [1-1] C. Pulisic