Neįtikėtinose rungtynėse 2 įvarčių persvarą iššvaisčiusią PSG ekipą išgelbėjo Messi baudos smūgis © AP nuotr.

Sekmadienio popietę Paryžiuje įvyko labai įdomios rungtynės.

2 įvarčių persvarą iššvaistęs PSG klubas galiausiai 4:3 po Lionelio Messi baudos smūgio palaužė „Lille“ futbolininkus.

Rungtynės Paryžiaus ekipai prasidėjo puikiai – 11-ąją minutę gražų įvartį pelnė Kylianas Mbappe, o už šešių minučių rezultatą padvigubino Neymaras.

24-ąją minutę Bafode Diakite pasižymėjo „Lille“ gretose, tačiau praėjus 45 minutėms pranašumas vis tiek buvo Christopherio Galtier auklėtinių pusėje.

Antrojo kėlinio pradžioje čiurną išsisuko Neymaras, kuris netrukus buvo pakeistas. Negana to, 58-ąją minutę „Lille“ lygino rezultatą – nuo 11 metrų žymos tikslus buvo Jonathanas Davidas.

Viskas tuom nesibaigė. Netrukus Jonathanas Bamba išvedė svečius į priekį, o iš tribūnų į trenerio zoną atėjo PSG sporto direktorius Luisas Camposas, kuris akivaizdžiai piktinosi teisėjų darbu.

Per paskutines rungtynių minutes viskas vėl apsivertė aukštyn kojom. 87-ąją minutę rezultatą išlygino Kylianas Mbappe.

O per pridėtą laiką savo žodį tarė visą mačą tylėjęs Lionelis Messi. Argentinietis klastingu baudos smūgiu nuginklavo „Lille“ vartų sargą.

Po šios pergalės kiek lengviau gali atsipūsti C. Galtier, kurio darbas kol kas išlieka saugus.