Neįtikėtinos futbolo istorijos: nusišlapinęs J. Terry ir alus visam gyvenimui

Populiariausios pasaulyje sporto šakos istorija yra neįtikėtina.

Praėjo daugiau nei du šimtmečiai nuo tada, kai atsirado futbolas ir per šį laiko tarpą buvo sukurti neišmatuojamos apimties metraščiai.

Dauguma futbolo fanų žino tokius praeities įvykius, kaip Diego Maradonos įvartis ranka ar Hilsboro tragedija, kurios metu 1989 metais rungtynėse tarp Notingamo „Forest“ bei „Liverpool“ įlūžo tribūna ir šios nelaimės metu žuvo 96 žmonės.

Visgi, kaip ir bet koks dalykas, turintis istoriją, futbolas savo gyvavimo metu turėjo ypač daug keistų bei juokingų atsitikimų, kurie priverčia purtyti galvą abejojant jų nutikimu.

Populiariausias šalies futbolo portalas „EuroFootball.lt“ tęsia neįtikėtinų futbolo istorijų pasakojimus. Pirmąją dalį galite perskaityti čia, antrąją – čia, trečiąją – čia, ketvirtąją – čia.

Vyras, pardavęs save

Ką darytumėte, jei būtumėte kuklaus futbolo klubo savininkas ir turėtumėte taupyti pinigus, norėdami nebankrutuoti?

Ogi paskirtumėte savo geriausią futbolininką vyriausiuoju treneriu!

Ko imtumėtės, jei būtumėte kuklaus futbolo klubo žaidžiantysis treneris ir matytumėte, jog pinigų stokojanti ekipa gali išnykti iš futbolo žemėlapio?

Ogi parduotumėte save kitam klubui!

Na bent jau tokius sprendimus atliko „Carlisle United“, kuri 1946-aisiais pasirašė sutartį su talentingu centro puolėju Ivoru Broadisu, kurį taip pat paskyrė ir vyriausiuoju komandos treneriu.

Po trejų metų, kai klubas susidūrė su rimtais finansiniais sunkumais, „Sunderland“ susidomėjo žaidžiančiuoju treneriu.

„Juodosios katės“ už I. Broadisą ryžosi sumokėti 18 tūkstančių svarų sterlingų.

Tai buvo puikus šansas atstatyti ekipos finansinį stabilumą, todėl žaidžiantysis treneris nusprendė save parduoti.

Broadisas, kuris sužaidė 18 mačų Anglijos rinktinėje, į „Carlisle United“ sugrįžo po šešerių metų.

Prisikėlusi močiutė

Buvęs Airijos rinktinės saugas Stephenas Irelandas 2007-aisias „nužudė“ savo močiutę.

Ne, futbolininkas žmogžudystės neįvykdė – norėdamas išvengti žaidimo nacionalinėje komandoje jis pamelavo, jog senolė Patricia Tallon mirė.

Išaiškėjus tiesai, buvęs „Manchester City“ žaidėjas dėl tokio savo vaikiško elgesio privalėjo atsiprašyti.

Be svarbaus futbolininko žaidusi Airijos rinktinė 0:1 nusileido Čekijai.

Vėliau S. Irelandas atskleidė, jog tai padarė dėl savo merginos, nes neva ji labai vieniša ir jis privalėjo ją aplankyti Korko mieste.

Airis netgi buvęs paprašęs „miestiečių“ vyriausiojo trenerio Sveno-Gorano Erikssono neįtraukti jo į komandos sudėtį dėl to, kad šis labai liūdėjo bei privalėjo padėti surengti „močiutės laidotuves“.

Dėl tokio Irelando poelgio strategas jį pavadino kvailiu.

Alus visam gyvenimui!

Alaus daryklos Austrijoje sugalvojo, kaip galėtų paskatinti savo šalies futbolininkus, kurie dalyvavo 2008-ųjų Europos futbolo čempionate.

Pirmajam žaidėjui, įmušusiam įvartį, buvo pažadėtas alaus tiekimas visam gyvenimui.

Užduotis buvo ne iš lengvųjų, nes šeimininkai pateko į konkurencingą B grupę, kurioje taip pat varžėsi Vokietija, Kroatija bei Lenkija.

Būtent prieš pastaruosius austrams ir pavyko įmušti vienintelį savo įvartį čempionate, kai 93-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Ivica Vastičius.

Tas įvartis I. Vastičiui ne tik uždirbo alų visam gyvenimui, bet ir vienintelį Austrijos iškovotą tašką turnyre, kuris leido dėl geresnio įvarčių santykio aplenkti lenkus ir užimti trečiąją vietą grupėje.

Žaidėjai šlapinasi viešumoje

Po apsilankymų naktiniuose klubuose futbolininkai dažnai nusprendžia, jog šlapintis viešoje vietoje – puiki mintis bei atletams visiškai nerūpi, ar juos kas nors stebi.

Londono „Chelsea“ legenda Johnas Terry bei buvęs „West Ham“ gynėjas Haydenas Foxe‘as yra puikūs to pavyzdžiai.

2005-aisias J. Terry, kuris netrukus tapo Anglijos rinktinės kapitonu, buvo nufilmuotas besišlapinantis į stiklinę naktiniame klube.

Tuo tarpu H. Foxe‘as 2001-aisias „plaktukų“ kalėdiniame vakarėlyje nusprendė, jog į tualetą eiti neverta ir kodėl gi nenusišlapinus čia pat.

Buvęs futbolininkas tai padarė Londono „Sugar Reef“ klubo šokių salėje prieš visus ten buvusius žmones

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos