Neįtikėtinas "El Clasico" baigėsi pergalingu L. Messi šūviu paskutinę minutę (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos ketverios 33-ojo turo rungtynės. Šis turas buvo išskirtinis - futbolo sirgalių dėmesį prikaustė "El Clasico" dvikova.

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku Madrido "Real" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė "Barcelona" futbolininkus. Po neįtikėtinos 90 minučių kovos Lionelis Messi 92-ąją minutę išplėšė katalonams pergalę rezultatu 3-2.

Rungtynės prasidėjo itin aktyviu "Real" ekipos žaidimu - per pirmąsias penkias minutes "baltieji" visiškai dominavo aikštėje ir neleido pradėti regzti atakų svečiams iš Barselonos.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 28-ąją minutę, kai po Sergio Ramoso smūgio kamuolys nuo virpsto atšoko tiesiai prie Casemiro kojų, o šis lengvu smūgiu pasiuntė kamuolį į "Barcos" vartus. Rezultatas tapo 1-0.

Vis dėlto jau visai netrukus - 33-ąją minutę - Ispanijos čempionams pavyko išlyginti rezultatą. Po Ivano Rakitičiaus perdavimo į baudos aikštelę prasiveržęs Lionelis Messi puikiu reidu ir smūgiu nuginklavo Keylorą Navasą.

Antrajame kėlinyje "El Clasico" pasiekė tikrą įkarštį - savo sugebėjimas teko demonstruoti tiek K. Navasui, tiek Marcui-Andre ter Stegenui. Abu vartininkai gelbėjo komandas nuo įvarčių, kai tuo metu kiek snūduriavo gynėjai.

73-ąją minutę svečiai iš Katalonijos triumfavo - nuostabus I. Rakitičiaus šūvis iš maždaug 18 metrų išvedė "Barcą" į priekį. "Real" bandė taisyti situaciją, tačiau visas pastangas nubraukė neatsargus Sergio Ramoso žaidimas aikštės viduryje - ispanas bandydamas sustabdyti greitą svečių ataką grubiai prasižengė prieš L. Messi ir buvo pašalintas iš aikštės.

"Real" liko žaisti dešimtyje, tačiau savo žiūrovų akivaizdoje žaidę "baltieji" parodė tikrą charakterį. 85-ąją minutę po puikaus Marcelo perdavimo be priežiūros paliktas Jamesas Rodriguezas netikėtai išlygino rezultatą.

"Barca" liko kiek nustebinta, nes net ir po išlyginamojo įvarčio, kai "Real" galėjo saugoti rezultatą, ji buvo spaudžiama šeimininkų. Už tai Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai skaudžiai sumokėjo - iki rungtynių pabaigos likus žaisti vos kelioms sekundės katalonai po greitos atakos smeigė peilį į K. Navaso ginamus vartus.

92-ąją minutę po Jordi Albos perdavimo L. Messi savo firminiu įkirtimu į baudos aikštelę pelnė pergalingą trečiąjį įvartį. L. Messi šią pergalę prisimins dar ilgam - tai buvo jo 500-asis įvartis Ispanijos pirmenybėse.

"Barcelona" klubo pergalę sugrąžino didžiulę intrigą "La Liga" čempionate. "Santiago Bernabeu" stadione triumfavę katalonai taškais susilygino su "Real" ir dėl geresnio įvarčių santykių dabar yra turnyrinės lentelės viršūnėje. Tiesa, "karališkasis" klubas vis dar yra sužaidęs rungtynėms mažiau.

Likusios trys dvikovos baigėsi San Sebastiano "Real Sociedad" ir Sevilijos "Real Betis" pergalėmis bei "Las Palmas" - "Alaves" lygiosiomis.

"Real Madrid" 2 - 3 "Barcelona"
28' [1 - 0] Casemiro
33' [1 - 1] L. Messi
73' [1 - 2] I. Rakitič
85' [2 - 2] J. Rodriguez
90+2' [2 - 3] L. Messi
77' S. Ramos ("Real") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 1 - 0 "Deportivo"

"Celta" 0 - 1 "Real Betis"

"Las Palmas" 1 - 1 "Alaves"

Startinės sudėtys:

"Real Madrid": Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrič; Ronaldo, Benzema, Bale.

Atsarginiai: Casilla, Danilo, James, Kovačič, Asensio, Morata, Isco.

"Barcelona": Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rakitic; Suárez, Messi, Alcácer.

Atsarginiai: Cillessen, Denis, Turan, Mascherano, Digne, Gomes, Alena.