Neįtikėtinai sužaidęs "Bayern" po pratęsimo palaužė "Juve", "Barca" dar kartą nugalėjo "Arsenal" (VIDEO, FOTO)

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį vakare baigėsi aštuntfinalio etapas.

Neįtikėtiną dramą žiūrovai išvydo "Allianz" stadione, kur susigrūmė vietos Miuncheno "Bayern" prieš Turino "Juventus". Per anksti pergale patikėję italai po daugiau nei 120 minučių rezultatu 4-2 turėjo pripažinti Pepo Guardiolos auklėtinių pranašumą.

Pirmoji dvikova Italijoje baigėsi taip pat dramatišku rezultatu 2-2. Bavarai savo varžovų stadione pirmavo rezultatu 2-0, tačiau "Juve" sugebėjo išplėšti lygiąsias. Panašus scenarijus nutiko ir Vokietijoje, tačiau su laimingesne pabaiga šeimininkams.

Rungtynės prasidėjo galingu Massimiliano Allegri auklėtinių startu. Svečiai iš Pietų Europos nuo pat pirmos minutės rodė agresyvų žaidimą ir jau 5-ąją minutę sulaukė dovanos iš varžovų. Nepatikimai sužaidęs Manuelis Neueris kamuolį atidavė tiesiai Pauliui Pogba į kojas, kuris tiksliu smūgiu išvedė svečius į priekį.

Bavarai bandė nepalūžti po greito įvarčio ir perėmė kamuolio kontrolę į savo rankas. Tačiau "Juventus" buvo itin pavojingas kontratakų metu ir 28-ąją minutę svečiai buvo dar kartą nubausti. Per visą aikštę spurtavęs Alvaro Morata surado atsidengusį Juaną Cuadrado, o pastarasis pergudravęs kelis varžovų gynėjus tiksliu smūgiu į vartus pasiuntė į visišką nokdauną šeimininkų ekipą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Juventus" šioje dvikovoje galėjo padėti galutinį tašką, tačiau J. Cuadradai nepavyko iš puikios pozicijos nuginkluoti neįtikėtinai gerai sužaidusio M. Neuerio.

Antrajame kėlinyje "Bayern" nebeturėjo kur trauktis ir aukščiausiu tempu atakavo varžovus iš Italijos. M. Allegri kariaunai ilgai sekėsi atlaikyti šeimininkų išpuolius, tačiau 73-ąją minutę viltis pasiekti bent pratęsimą atgaivino tikslus Roberto Lewandwskio smūgis galva į Gianluigi Buffonu ginamus vartus.

Užsivedęs "Bayern" sustoti ties tuo negalėjo ir 90-ąją minutę dramatiškai antrąjį įvartį pelnė ir į pratęsimą komandas pasiuntė Thomas Mulleris. "Juventus" komandai tai buvo didžiulis smūgis, bet pirmojo pratęsimo metu "Bianconeri" ekipa sugebėjo atsilaikyti.

Vis dėlto kito pratęsimo kėlinyje šviežiai į aikštę įleistas Thiago Alcantara po puikios kombinacijos su T. Mulleriu persvėrė rezultatą šeimininkų naudai. Galutinį tašką padėjo ir galutinai "Juventus" pribaigė puikus Kingsley Comano įvartis į buvusios komandos vartus.

Kitose rungtynėse "Barcelona" susigrūmė su Londono "Arsenal". Staigmenų čia nebuvo užfiksuota ir katalonai dar kartą dviejų įvarčių pranašumu nugalėjo svečius iš Šiaurės Londono.

"Kanonieriai" kaip ir Londono rungtynes pradėjo agresyviai, bet ir vėl buvo nubausti. 18-ąją minutę Neymaras nuginklavo Davidą Ospiną. Antrojo kėlinio pradžioje "Arsenal" naujokui Mohamedui Elneny pavyko išlyginti rezultatą, tačiau tai katalonų neišblaškė ir kiek vėliau po įvartį pelnė Luisas Suarezas su Lioneliu Messi.

Čempionų lygoje jau žinomi visi ketvirtfinalio dalyviai. Tai - Madrido "Real", "Wolfsburg", Lisabonos "Benfica", PSG, "Atletico", "Manchester City", "Bayern" bei "Barcelona".

"Barcelona" 3 - 1 "Arsenal"
(Pirmas mačas: 2-0, galutinis rezultatas: 5-1)
18' [1 - 0] Neymar
51' [1 - 1] M. Elneny
65' [2 - 1] L. Suarez
88' [3 - 1] L. Messi

"Bayern" 4 - 2 "Juventus"
(Pirmas mačas: 2-2, galutinis rezultatas: 6-4)
5' [0 - 1] P. Pogba
28' [0 - 2] J. Cuadrado
73' [1 - 2] R. Lewandowski
90' [2 - 2] T. Muller
108' [3 - 2] T. Alcantara
110' [4 - 2] K. Coman