Neįtikėtina dvikova Sevilijoje baigėsi devyniais įvarčiais ir "Valencia" pergale (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse įvyko dar ketverios 8-ojo turo rungtynės.

Tikra turo puošmena tapo rungtynės Sevilijoje, kur vietos "Real Betis" susitiko su "Valencia". Čia žiūrovai išvydo neįtikėtiną futbolą - "šikšnosparniai" turėjo keturių įvarčių pranašumą, tačiau šeimininkai per penkias minutes pelnė tris įvarčius ir buvo sugrąžinę intrigą, bet "Valencia" atsakė dar dvejais tiksliais smūgiais ir šventė pergalę rezultatu 6-3.

Pirmajame kėlinyje krito du įvarčiai - 35-ąją minutę į priekį Valensijos komandą išvedė Geoffrey Kondogbia, o pranašumą pačioje pabaigoje įspūdingu smūgiu padidino Goncalo Guedesas.

55-ąją minutę "Real Betis" galėjo švelninti atsilikimą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio. Už tai šeimininkai vėliau buvo stipriai nubausti - 64-ąją minutę Rodrigo pelnė trečiąjį įvartį, o varžovų triuškinimą 74-ąją minutę pradėjo Santi Mina.

Po šio įvarčio visiems tapo aiškus šių rungtynių nugalėtojas, tačiau "Real Betis" buvo arti stebuklingo išsigelbėjimo - per penkias minutes šeimininkai sugebėjo atsilikimą 0-4 sumažinti iki 3-4.

79-ąją minutę Joelis Campbellas pasiekė pirmąjį įvartį, vos po minutės pasižymėjo Antonio Sanabria, o jau 84-ąją minutę netikėtą intrigą šioje dvikovoje sugrąžino Christianas Tello.

"Real Betis" turėjo visus šansus pakovoti bent dėl lygiųjų, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje nudegė, kai bandė užspausti varžovus - 88-ąją minutę varžovų viltis nubraukė Simone Zaza, o šeštąją vinį į "Real Betis" vartus per pridėtą laiką smeigė Andrea Pereira.

"Valencia" ir toliau demonstruoja įspūdinga sportinę formą šiame sezone - tai buvo penktoji pergalė ir 18-as taškas, kuris "šikšnosparnius" pakėlė į antrąją vietą ir sumažino atsilikimą nuo "Barcos" iki keturių taškų.

Kitos trys dvikovos baigėsi "Villarreal" ir "Leganes" pergalėmis bei "Eibar" - La Korunjos "Deportivo" lygiosiomis.

"Real Betis" 3 - 6 "Valencia"
35' [0 - 1] G. Kondogbia
45' [0 - 2] G. Guedes
64' [0 - 3] Rodrigo
74' [0 - 4] S. Mina
79' [1 - 4] J. Campbell
80' [2 - 4] A. Sanabria
84' [3 - 4] C. Tello
88' [3 - 5] S. Zaza
90+3' [3 - 6] A. Pereira
55' S. Leon ("Real Betis") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10656614" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Eibar" 0 - 0 "Deportivo"

"Girona" 1 - 2 "Villarreal"
9' [0 - 1] C. Bakambu
20' [0 - 2] C. Bakambu
40' [1 - 2] C.Stuani

"Malaga" 0 - 2 "Leganes"
56' [0 - 1] Gabriel
78' [0 - 2] A. Szymanowski
81' Recio ("Malaga") pašalintas iš aikštės