Neįtikėtina drama Olandijoje dėl vietos „Eredivisie“: 18 baudinių, 2 raudonos kortelės ir įvarčių fiesta © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą Olandijoje įvyko vienas iš tų retų atveju, kai itin svarbiose rungtynėse futbolo sirgaliai galėjo išvysti daug įvarčių ir itin atakuojantį futbolą.

Kovoje dėl vietos „Eredivisie“ pirmenybėse susikovė „ADO Den Haag“ ir Roterdamo „Excelsior“ ekipos.

Pirmasis mačas baigėsi rezultatu, o antrasis net 4:4 po pratęsimo ir 11 m baudinių serijos.

Baudinių serijoje prireikė net 18 baudinių išsiaiškinant santykius. Galiausiai, 8:7 triumfavo „Excelsior“ ekipa, kai paskutinį varžovų smūgį atrėmė Roterdamo komandos vartininkas.

Pagrindinis laikas baigėsi 3:3, o per pratęsimą komandos pasidalino dar po vienu įvarčiu.

Įdomu ir tai, kad šiose rungtynėse buvo išdalintos dvi raudonos kortelės. 69-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas „Den Haag“ žaidėjas Tyrese Asante, o per pridėtą laiką tokios pačios bausmės sulaukė ir Michaelis Chaconas, už grubią pražangą.

Šį sezoną „Eredivisie“ pirmenybes paliko „Hercules“, „Willem“ ir „Zwolle“ komandos, o jas pakeis „Volendam“, „Emmen“ ir minėtas „Excelsior“.