Neišnaudotų progų fiestoje Jonavoje - "Lietavos" ir "Sūduvos" lygiosios

Po dvikovos LFF taurėje vėl špagas sukryžiavusios Jonavos „Lietavos“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandos „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse nugalėtojo neišaiškino. Atkakli, pavojingų momentų nestokojusi dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Suvalkiečiai antrą sykį nesugebėjo peržengti jonaviškių barjero ir nepasinaudojo galimybe priartėti prie čempionato lyderių „Trakų“. Akistata I rate baigėsi identišku rezultatu.

Aktyviai pradėję mačą svečiai galėjo įmušti jau 4-ą minutę, bet Giedrius Kvedaras prieš save atmušė stiprų Pauliaus Janušausko baudos smūgį. Vartininkui į pagalbą suskubę gynėjai užgesino kilusį gaisrą. Vėliau greitos atakos metu Tomui Radzinevičiui nepavyko smūgis po gero Admiro Kecapo perdavimo iš krašto.

Iki tol tikslumo puolant stokojusi „Lietava“ surengė puikią ataką 18-ą minutę. Artūras Rocys idealiai įmetė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Tomui Salamanavičiui, kuris akistatoje su Ivanu Kardumu savo šansą išnaudojo ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį, pasiekdamas įvartį antrą mačą paeiliui.

Praleidusi įvartį, „Sūduva“ ėmė kurti progas. Neįmušė prieš vartus iššokęs K.Chvedukas, kurio smūgį atrėmė vartininkas, vėliau Martynas Dūda paskutiniu momentu sugebėjo išmušti kamuolį iš po T.Radzinevičiaus kojų. Dusyk suvalkiečiai tikėjosi skirtų baudinių po kontaktų baudos aikštelėje, tačiau arbitras pražangų neįžiūrėjo.

Sužaidus daugiau nei pusvalandį, vis rečiau svečių aikštės pusėje apsilankydavusi „Lietava“ galėjo padvigubinti persvarą, bet po puikaus Valdemaro Borovskio ir Savio derinio dešiniame krašte legionierius mušė šalia vartų.

Užgulusi varžovų vartus „Sūduva“ išlygino rezultatą 36-ą minutę. Ernesto Veliulio perdavimą iš krašto „uždarė“ gynėją aplenkęs A.Kecapas, įmušdamas įvartį trečiose suvalkiečių rungtynėse iš eilės.

Kėlinio pabaigoje svečių gynėjai sukūrė du labai pavojingus momentus. Iš pradžių Miljanas Jablanas mušė visai šalia virpsto baudos smūgiu, o kitos atakos metu po Algio Jankausko smūgio galva į skersinį sudrebėjo ir „Lietavos“ vartų konstrukcija.

Iškart po pertraukos komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. Antrąsyk pasižymėti galėjo link vartų įkirtęs ir perdavimo sulaukęs A.Kecapas, bet mušė nestipriai, o I.Kardumas ne be vargo atrėmė klastingą Savio smūgį iš krašto.

Greita svečių ataka baigėsi dar vienu smūgiu į skersinį. T.Radzinevičius aukštu perdavimu baudos aikštelėje surado A.Kecapą, kuris griebėsi už galvos, kai sugrįžusį į aikštę kamuolį sugavo G.Kvedaras.

Vartininkams ir toliau netrūko darbo. Savo komandą kėlinio viduryje gelbėjo I.Kardumas, kai Dominykas Galkevičius puikiu perdavimu baudos aikštelėje surado Lauryną Stonkų. Vėliau sūduviškiai negalėjo patikėti savo akimis, kad už nugaros gynėjus palikusio E.Veliulio smūgį atrėmė puikiai sužaidęs aikštės šeimininkų vartų sargas.

Mačo pabaigoje „Lietava“ surengė pavojingą išpuolį, bet laisvas baudos aikštelėje paliktas L.Stonkus smūgiu galva į vartus nepataikė. Kitos atakos metu Savio smūgį už galinės linijos šuoliu nukreipė svečių vartininkas.

Paskutinę kompensuoto laiko minutę pavojingai virš skersinio šovė E.Veliulis.