Neįprasta rungtynių diena privertė "Inter" prarasti pirmuosius taškus (VIDEO)

Kiek neįprastą dieną, antradienį, sužaistas pirmasis penktojo Italijos pirmenybių turo susitikimas, kuriame žaidė "Bologna" ir Milano "Inter".

Sunkiau prie šių sąlygų pavyko svečiuose žaidusiems "nerazzurri", kurių vartų virpstą jau devintąją minutę sudrebino Simone Verdi. Dar vienos geros progos šis puolėjas neišnaudojo 16-ąją minutę.

"Madų sostinės" klubui po to kurį laiką pavyko atsitiesti, bet tas pats Verdi išvedė aikštės šeimininkus į priekį smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.

Antrajame kėlinyje kiek aktyviau jau rungtyniavo svečiai, kurių pastangas galėjo vainikuoti gynėjas Mirada, tačiau jo smūgį po kampinio atlaikė vartininkas. Galiausiai, visgi, po keitimo pasirodęs Ederas uždirbo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus Mauro Icardi dėka.

Tuo "Inter" futbolininkų atakos nesibaigė, bet "Bologna" komanda iki paskutiniųjų minučių sugebėjo atsilaikyti bei iškovoti tašką, taip atimdama pirmuosius iš varžovų. Luciano Spalletti kariauna bent iki rytdienos pakilo į pirmąją vietą, nors čia veikiausiai ji ilgai neužsibus.

"Bologna" 1 - 1 "Inter"
[1-0] 32' Simone Verdi
[1-1] 77' Mauro Icardi (iš 11 metrų baudinio)

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10604328" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>