„Napoli“ žaidėjas sulaukė Kvaradonos pravardės: man ji patinka © zumapress.com

„Napoli“ ekipa ištraukė laimingą bilietą žaidėjų turguje.

Praėjusią vasarą komandą papildė krašto puolėjas Khvicha Kvaratskhelia, kuris jau buvo pripažintas „Serie A“ mėnesio žaidėju, o šiandien pradės savo kelionę ir Čempionų lygoje, kur bandys priblokšti „Liverpool“ ekipą.

21–erių futbolininkas jau sulaukė ir Kvaradonos pravardės – taip klubo sirgaliai kartvelą bando prilyginti legendiniam Diego Maradonai.

„Man, be abejo, patinka šis vardas. Aišku, bent priartėti prie Diego bus neįmanoma, tačiau aš dėsiu visas pastangas, kad tapčiau didžiu žaidėju „Napoli“ istorijoje“, – sakė futbolininkas.

Sakartvelo „Lioneliu Messi“ vadintas žaidėjas savo idealu laiko argentiniečio konkurentą Cristiano Ronaldo ir nuolatos sulaukia fanų komplimentų.

„Ar yra dalykų, kurių šis vyrukas nesugeba aikštėje? Iš kur jis atsirado?“, – stebisi „Napoli“ gerbėjai.

Tuo tarpu klubo vadovai iš džiaugsmo trina rankomis, nes už talentą Batumio „Dinamo“ ekipai suplojo sąlyginai nedidelę sumą – 10 mln. eurų.

Klubo vyr. treneris Luciano Spalletti, praeityje nemažai prisidėjęs prie puolėjo Mohamedo Salah tobulėjimo „Roma“ klube, tikisi dar geresnių atleto pasirodymų ateityje.

„Jis vis dar jaučia didžiulį spaudimą. Kai žaidėjas išsilaisvins iš šių „pančių“, tuomet Khvicha parodys žmonėms, koks jis iš tiesų yra futbolininkas“, – teigė specialistas.

Galbūt futbolo gerbėjai jau šį vakarą išvys dar vieną neprilygstamą K. Kvaratskhelios pasirodymą, nors jam bus nelengva – 22.00 val. „Napoli“ namuose priims aukščiausio lygio klubą iš Anglijos.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...