"Napoli" septynių įvarčių dramoje palaužė "Fiorentiną"

Šeštadienį prasidėjusiose "Serie A" pirmenybėse sėkmingai startavo "Napoli" ekipa, kuri įspūdingoje kovoje išvykoje rezultatu 4:3 palaužė "Fiorentiną".

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir 9-ąją minutę išsiveržė į priekį, kuomet po VAR konsultacijos skirtą 11 metrų baudinį realizavo Erickas Pulgaras.

Rezultatą "Napoli" išlygino 38-ąją susitikimo minutę - nuostabiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Driesas Mertensas. Vos po penkių minučių svečiai rezultatą ir persvėrė, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Lorenzo Insigne.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo "Fiorentina" - 52-ąją minutę po kampinio kamuolį į vartus nukreipė Nikola Milenkovičius. Tiesa, jau po keturių minučių svečiams pranašumą sugrąžino Jose Callejonas.

Šeimininkai rankų nenuleido ir 65-ąją minutę dar sykį išlygino rezultatą - Kevino-Prince'o Boatengo smūgiuotas kamuolys, atsimušęs į virpstą, vis dėlto įskriejo į vartų tinklą.

Lemiama žodis šiose rungtynėse vis tik priklausė "Napoli" ekipai, kurios puolėjas L. Insigne 67-ąją minutę iš keletos metrų galva nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė pergalę savo komandai.