"Napoli" palaužė "Torino", o "Fiorentina" sutriuškino "Inter"

Be įspūdingos lyderių dvikovos sekmadienį "Serie A" buvo sužaisti dar 7 mačai.

Pagrindinis dėmesys, žinoma, teko lygos favoritams. Romos "Lazio" po atkaklios kovos 3-2 sugebėjo namuose palaužti "Sassuolo" vienuolikę. Įvarčius nugalėtojų gretose mušė Stefano Mauri, Filipas Djordjevičius ir Antonio Candreva.

Ketvirta žengianti "Udinese", tuo tarpu, turėjo tenkintis lygiosiomis su "Cesena". Du taškus iš Udinės komandos atėmė paskutinėmis rungtynių minutėmis Emmanuelio Cascione realizuotas 11 metrų baudinys.

Bene netikėčiausias rezultatas - triuškinama "Fiorentina" pergalė prieš Milano "Inter". Nors Florencijos ekipa ir mažiau kontroliavo kamuolį, tačiau namuose sugebėjo visiškai priblokšti varžovus, kurie dideliu rezultatu šį sezoną pralaimi jau ne pirmą kartą.

Paskutinėse rungtynėse į pergalių kelią grįžtantis "Napoli" po didžiosios pertraukos palaužė "Torino". Pergalingą įvartį jau ne pirmame mače neapoliečiams pelnė Jose Callejonas.

"Lazio" 3 - 2 "Sassuolo"
[1-0] 9' Stefano Mauri
[2-0] 25' Filip Djordjevič
[2-1] 26' Dominico Berardi
[3-1] 35' Antonio Candreva
49' Lorik Cana ("Lazio") pašalintas iš aikštės
[3-2] 50' Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)
61' Federico Peluso pašalintas iš aikštės

"Sampdoria" 1 - 0 "Atalanta"
[1-0] 35' Manolo Gabbiadini

"Udinese" 1 - 1 "Cesena"
[1-0] 62' Bruno Fernandes
[1-1] 90' Emmanuel Cascione (iš 11 metrų baudinio)

"Fiorentina" 3 - 0 "Inter"
[1-0] 7' Khouma Babacar
[2-0] 19' Juan Cuadrado