„Napoli“ nesugebėjo palaužti atkakliai kovojusių „Lecce“ futbolininkų © IMAGO/Uk Sports Pics Ltd nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Napoli“ nesugebėjo palaužti atkakliai kovojusių „Lecce“ futbolininkų, o susitikimas baigėsi lygiosiomis - 1:1.

Pirmąjame kėlinyje veiksmo tikrai netrūko. Jau 25 minutę „Lecce“ turėjo auksinę progą pelnyti įvartį nuo 11 metrų žymos. Lorenzo Colombo pelnė įvartį, tačiau dėl taisyklių pažeidimo turėjo pakartoti smūgį ir antruoju bandymu buvo netikslus.

Vos už keletos minučių įvartis krito į priešingus vartus. „Napoli“ ekipą į priekį išvedė Eljifo Elmaso taiklus smūgis.

Tačiau savo persvara šeimininkai pasidžiaugė vos keturias minutes. „Lecce“ ekipos puolėjas Lorenzo Colombo pagaliau pasiekė savąjį įvartį ir tai padarė fantastišku smūgiu į viršutinį kairįjį vartų kampą.

Antroje rungtynių pusėje Luciano Spalleti auklėtiniai turėjo iniciatyvą ir susikūrė keletą pavojingų momentų, tačiau dar kartą šiose rungtynėse pralaužti oponentų gynybos jiems taip ir nepavyko.

Po šių rungtynių „Napoli“ užima trečiąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Lecce“ įsirašo vertingą tašką į savo sąskaitą ir šiuo metu rikiuojasi penkiolikti.

„Juventus“ 2:0 „Spezia“