„Napoli“ namuose susitvarkė su „Torino“ pasipriešinimu © IMAGO/Gribaudi/ImagePhoto nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiose „Serie A“ rungtynėse, „Napoli“, namuose, rezultatu 3:1 įveikė „Torino“ futbolininkus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 6 minutę išsiveržė į priekį. Puikiu smūgiu galva pasižymėjo Andre Zambo Anguissa.

Vos už 6 minučių „Napoli“ padvigubino savo persvarą, o Andre Zambo Anguissa įsirašė į savo sąskaitą dublį. Kamerūnietis pademonstravo fantastišką individualų meistriškumą ir iš artimo nuotolio pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Neapoliečiai 37 minutę pelnė ir trečiąjį šio mačo įvartį. Šį kartą atlikęs puikų reidą ir į apatinį dešinį vartų kampą kamuolį nukreipęs pasižymėjo Kvicha Kvaratskhelia.

44 minutę, po Antonio Sarabia įvarčio,  „Torino“ sušvelnino rezultatą, tačiau svečiai nerado savyje jėgų tolimesnėje rungtynių eigoje išplėšti šiame susitikime bent lygiąsias.

Šiuo metu, „Napoli“ ir toliau rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Torino“ užima devintą vietą.