„Napoli“ išvykoje iškovojo pergalę prieš „Sampdoria“ vienuolikę © ZUMAPRESS.com nuotr.

Sekmadienį vykusiame „Serie A“ mače „Napoli“ išvykoje 2:0 įveikė „Sampdoria“ futbolininkus.

„Napoli“ rungtynių pradžioje turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau Matteo Politano nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Visgi svečiai pralaužė oponentų gynybą 19 minutę. Po Mario Rui perdavimo pasižymėjo Victoras Osimhenas.

Šeimininkai apsisunkino sau galimybes šiame mače išplėšti bent lygiąsias, kai 39 minutę „Sampdoria“ ekipos saugas Tomas Rinconas išvydo prieš save raudoną kortelę.

Antroje rungtynių pusėje Neapoliečiai įtvirtino savo pergalę pelnydami antrąjį įvartį. 82 minutę 11 metrų baudinį realizavo Eljifas Elmas.

Po šių rungtynių „Napoli“ ir toliau stovi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, artimiausius konkurentus „Juventus“ ir „AC Milan“ lenkdami septyniais taškais.