„Napoli“ išvargo pergalę prieš vienus iš „Serie A“ lygos autsaiderių © REUTERS nuotr.

„Napoli“ iškovojo sunkią, tačiau labai svarbią pergalę Salerne.

Luciano Spaletti auklėtiniai svečiuose 1:0 įveikė vienus iš „Serie A“ autsaiderių „Salernitana“ ekipą.

61-ąją minutę lemiamą įvartį pelnė Piotras Zielinskis, o po dar 8 minučių raudoną kortelę gavo vienas iš „Salernitanos“ žaidėjų Grigoris Kastanos, tačiau tai lengvo gyvenimo „Napoli“ ekipai negarantavo.

76-ąją minutę raudoną kortelę prieš save taip pat išvydo Kalidou Koulibaly, dėl paskutinės vilties pražangos. Po šio netikėto posūkio „Salernitana“ jau bandė spausti svečius ir įmušti įvartį, tačiau visgi išlyginti rezultato nepavyko.

Po šios pergalės „Serie A“ viršūnėje nuo „AC Milan“ L. Spaletti auklėtiniai atitrūko per 3 taškus, tačiau Milano ekipa 21.45 val. Lietuvos laiku žais su „AS Roma“ komanda.