"Napoli" ir "Roma" šventė pergales Italijoje

Sekmadienį Italijoje tęsiasi "Serie A" šeštojo turo kovos.

Pergalę namuose iškovojo "Napoli" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė "Brescia".

Šeimininkus į priekį 13-ąją minutę išvedė Driesas Mertensas, o jau per teisėjo pridėtą pirmojo kėlinio laiką "Napoli" persvarą padvigubino Kostas Manolas.

"Brescia" 67-ąją minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą, kuomet po kampinio pasižymėjo Mario Balotelli, tačiau "Napoli" per likusį laiką išlaikė minimalų pranašumą bei į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę šventė "Roma", kuri išvykoje rezultatu 1:0 palaužė "Lecce" ekipą.

Vienintelį įvartį 56-ąją minutę pelnė be priežiūros baudos aikštelėje paliktas Edinas Džeko.

"Roma" turėjo puikią progą padvigubinti savo persvarą, tačiau 80-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Aleksandaras Kolarovas.

"Lazio" 4:0 "Genoa"
7' [1:0] S. Milinkovic-Savic
40' [2:0] S. Rudu
59' [3:0] F. Caicedo
78' [4:0] C. Immobile

"Udinese" 1:0 "Bologna"
27' [1:0] S. Okaka

"Cagliari" 1:1 "Verona"
29' [1:0] Joao Pedro
66' [1:1] D. Faraoni