Nacijų taurės finale DKK iššūkį mes Gana (VIDEO)

Vakar vakare paaiškėjo antroji Afrikos Nacijų taurės finalo dalyvė. Ja tapo viena turnyro favoričių laikyta Gana.

Avramo Granto vadovaujami futbolininkai rezultatu 3-0 antrajame pusfinalio mače sutriuškino turnyro šeimininkę pusiaujo Gvinėjos rinktinę.

Nugalėtojų įvarčių sąskaitą 42-ąją minutę atidarė Kwesi Appiah uždirbtą vienuolikos metrų baudinį realizavęs Jordanas Ayew.

Tuomet atrodė, kad ekipos eis ramiai ilsėtis bei ruoštis antrajai rungtynių daliai, bet Gana nemažino apsukų ir dar iki pertraukos padvigubino persvarą. Greitoje kontratakoje po perdavimo iš krašto pasižymėjo Wakaso Mubarakas.

Antroje rungtynių dalyje Ganos vienuolikė ir vėl buvo šiek tiek aktyvesnė. 75-ąją minutę pelnytas Andre Ayew įvartis skirtumą pavertė jau triuškinančiu.

Nugalėtojai turnyro finale susikaus su Dramblio Kaulo Krantu, kuris užvakar 3-1 nukovė Kongo Demokratinę Respubliką.

<iframe width="500" height="343" src="https://www.youtube.com/embed/TzhbCibWHLs?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>