Nacho įvartis nulėmė "Real" pergalę prieš PSG, Mančesterio klubai pasiekė pergales (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos septynerios 4-ojo grupių etapo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulauksi dvikova įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė Madrido "Real" prieš Paryžiaus "Saint-Germain". Rafaelio Benitezo auklėtiniai po atkaklios kovos palaužė svečius iš Prancūzijos ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Laurento Blanco vadovaujama komanda nuo pat rungtynių pradžios bandė primesti savo žaidimą ir dominavo su kamuoliu. Abi komandos pirmajame kėlinyje neteko svarbių žaidėjų ("Real" gynėjo Marcelo, o PSG - Marco Verratti - aut. past), tačiau "baltųjų" gretose keitimas buvo daugiau nei sėkmingas.

Aikštėje vos dvi minutes praleidęs gynėjas Nacho 35-ąją minutę pelnė įvartį, kuris nulėmė šio susitikimo nugalėtoją. Ispanas pasinaudojo varžovų vartininko neužtikrintu žaidimu ir iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje PSG priešinosi ir sukūrė nemažai pavojingų atakų, bet galutinis rezultatas liko 1-0 ir "Real" su 10 taškų tapo A grupės lyderiu.

Kitose šios grupės rungtynėse Donecko "Shakhtar" savo žiūrovų akivaizdoje atsirevanšavo "Malmo" futbolininkams, kuriuos sutriuškino rezultatu 4-0.

B grupėje "Manchester United" po Wayne'o Rooney įvarčio minimaliu skirtumu nukovė Maskvos CSKA ir pakilo į pirmąją vietą. Tuo tarpu "Wolfsburg" išvykoje kiek netikėtai rezultatu 2-0 nusileido Eidhoveno PSV vienuolikei.

Kiek anksčiau įvykęs C grupės susitikimas tarp "Astana" ir Madrido "Atletico" baigėsi nulinėmis lygiosiomis, o Lisabonos "Benfica", įveikusi Stambulo "Galatasaray" ekipą, tapo tvirtu grupės lyderiu.

D grupėje "Manchester City" be didesnio vargo rezultatu 1-3 nugalėjo "Sevilla". Įvarčius nugalėtojų gretose dar per pirmąjį kėlinį pelnė Raheemas Sterlingas, Fernandinho bei Wilfriedas Bony. "Miestiečiai" tapo antra komanda, kuri taip pat užsitikrino vietą kitame etape.

Kitos šios grupės rungtynės tarp Monchengladbacho "Borussia" ir Turino "Juventus" baigėsi lygiosiomis rezultatu 1-1. "Man City" su 9 taškais yra šios grupės lyderiu, o antroje vietoje lieka "Bianconeri".

A grupė

"Real Madrid" 1 - 0 PSG

35' [1 - 0] Nacho

"Shakhtar" 4 - 0 "Malmo"

29' [1 - 0] O. Gladkyj

48' [2 - 0] D. Srna (11m. baudinys)

55' [3 - 0] E. Alves da Silva

73' [4 - 0] A. Teixeira

89' K. Arnason ("Malmo") pašalintas iš aikštės

B grupė

"Man Utd" 1 - 0 CSKA

79' [1 - 0] W. Rooney

PSV 2 -  "Wolfsburg"

55' [1 - 0] J. Locadia

86' [2 - 0] L. de Jong

C grupė

"Astana" 0 - 0 "Atletico"

"Benfica" 2 - 1 "Galatasaray"

52' [1 - 0] Jonas

58' [1 - 1] L. Podolski

67' [2 - 1] Luisao

85' N. Gaitan ("Benfica") pašalintas iš aikštės

D grupė

"Sevilla" 1 - 3 "Man City"

8' [0 - 1] R. Sterling

11' [0 - 2] Fernandinho

25' [1 - 2] B. Tremoulinas

36' [1 - 3] W. Bony

"Gladbach" 1 - 1 "Juventus"

18' [1 - 0] F. Johnson

44' [1 - 1] S. Lichtsteiner

53' Hernanes ("Juventus") pašalintas iš aikštės