N. Kesminas pateikė UEFA Čempionų lygos prognozes © Stop kadras

Futbolo komentatorius ir sporto apžvalginingas Nerijus Kesminas socialiniame tinkle pateikė šios dienos UEFA Čempionų lygos turo prognozes.

„UEFA Čempionų lygoje antradienį sensacijų meteoritais nelijo. „Newcastle United“ pergyveno futbolo genocidą Paryžiuje - galėjo iš jo išnešti tris taškus, išnešė vieną. „Manchester City“ gavo sveikatai nepavojingą išgąsčio dozę rungtynėse namie su „Leipzig“.

Vakar - tiek. Šiandien? Šiandien „Dyvuose“ (J.Basanavičiaus g. 15) mes žiūrėsime, ar „Galatasaray“ Stambule sugebės paversti „Manchester United“ raudonos mėsos kebabu. O paskui pasimėgausime futbolo reginiu Madride, kurio pagrindiniai herojai bus „Real“ su „Napoli“.

Ir, jei jau pradėjome prognozuoti, tęskime. Taigi, šiandien...

... A grupė

Taškai. Miuncheno „Bayern“ - 12, „Kobenhavn“ ir Stambulo „Galatasaray“ - po 4, „Manchester United" - 3.

Turas. Galima būtų naudoti klišę ir sakyti, kad tai - trijų žirgų lenktynės. Nepavyks. Žirgas grupėje vienas - „Bayern“. Visi kiti - tik lenktynių poniai.

Daniško ponio lemtis šiandien visiškai priklausys nuo bavariško žirgo malonės ar nemalonės. Kiti du surengs lenktynes Bosforo sąsiaurio pašonėje.

Jei silpniausia kol kas ponių kavalerija iš Anglijos bus sumušta Konstantinopolyje, „ManU“ šio sezono Čempionų lygos odisėja baigsis jau dabar. Primenu - žiūrime į visa tai „Dyvuose“.

Prognozė. Kortų malka - „Bayern“ rankose. Net jei „United“ laimės Turkijoje, ko, tiesą sakant, gali ir nenutikti, grupės lyderis paskutiniajame ture išlaikys galimybę vetuoti šios komandos teisę likti turnyre, iškovodamas pergalę Mančesteryje.

... B grupė

Taškai. Londono „Arsenal“ - 9, „Lens“ ir Eindhoveno PSV - po 5, „Sevilla“ - 2.

Turas. „Arsenal“ namie keršys Lano futbolininkams už pralaimėjimą pirmajame turnyro rate Prancūzijoje. PSV važiuoja į Seviliją, ir šis vojažas gali būti beprotiškai įdomus.

13 pergalių per 13 rungtynių, vos penki praleisti įvarčiai nacionalinėse pirmenybėse. Tai - Eindhoveno komandos statistika. „Sevilla“ nebūtinai pateks į atkrintamąsias bei gali nueiti iki skausmo pažįstamu keliu - likti trečia grupėje, persikelti į Europos lygą ir ją - vėl! - laimėti.

Bet čia yra vienas „bet“. Greitas ir įsiutęs PSV ispanų komandai gali neleisti net iki Europos klubų turnyrų pavasario išgyventi.

Prognozė. „Arsenal“ savo galvosopį pašalins jau šiandien. Sevilijos komandai, jei ji nenori būti iškepta ant medžiotojų grotelių, reikia stoti į užspeisto į kampą žvėries poziciją ir kautis.

... C grupė

Taškai. Madrido „Real“ - 12, „Napoli“ - 7, Bragos „Sporting“ - 3, Berlyno „Union“ - 1.

Turas. Visuotinio dėmesio centras - Madridas. Ten „Real“ nereikia nieko. Už tai reikia „Napoli“. Jie kariaus. Karališkasis klubas - namie, kur niekam nieko lengvai neatiduos.

Turėtų būti pyragas su storu ir saldžiu grietinėlės sluoksniu bei tobulai prisirpusia vyšnia jo viršuje. „Dyvuose“ žiūrim, prisimenat?

Prognozė. „Union“ pralaimėjo 13 ir nelaimėjo nė vienerių iš 15 pastarųjų rungtynių skaičiuojant visus turnyrus. Vokiečiams gal lieka guostis teiginiu apie tai, kad visos serijos kada nors baigiasi, bet tai - menka paguoda. Bragos komanda turėtų išrauti teisę pavasarį žaisti Europoos lygoje.

Madride „Napoli“ nepralaimės. Kodėl? Todėl, kad jiems reikia taškų, o „Real“ - nebūtinai. Kad ir kaip ten būtų, mes matysime dviejų stilingų komandų dvikovą. Kodėl turėtume ją praleisti?

... D grupė

Taškai. San Sebastiano „Real Sociedad“ ir Milano „Inter“ - po 10, Zalcburgo „Red Bull“ - 3, Lisabonos „Benfica“ - 0.

Turas. „Benfica“ - „Inter“, „Real Sociedad“ - „Red Bull“. Grupės lyderiai stoja į kovą dėl pirmos vietos. Šią savaitę - nuotoliniu formatu. Tiesioginis ir lemiamas mūšis įvyks šeštajame ture Milane.

Prognozė. Grupę laimės „Inter“ - sudėtis, patirtis, paskutinis turas namuose. Treti liks „energetikai“ iš Zalcburgo - plius 3 lyginant su „Benfica“ jau dabar ir finišas savose Alpėse, kur, tikėtina, jiems ir lygiųjų užteks su kaupu.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB