M.Zubas: "Šį kartą lygiosios prieš "Sūduvą" mums yra geras rezultatas"

„Mums tai buvo sunkios rungtynės, varžovai žaidė tikrai gerą futbolą, buvo agresyviai nusiteikę. „Sūduva“, mano nuomone, jau keletą savaičių žaidžia labai gerai. Todėl buvo taip sunku kovoti. O kai negali laimėti rungtynių, svarbiausia būna nepralaimėti, - po mačo kalbėjo lenkas. - Atsižvelgiant į tai, kaip vyko rungtynės, turėtume būti laimingi, kad turime 1 tašką. Antrajame kėlinyje „Sūduva“ turėjo 2-3 puikias progas įmušti ir galėjo laimėti.“

Anot trenerio, „Žalgirio“ žaidėjams šį kartą kilo sunkumų ir dėl žaidimo ant natūralios vejos.

„Buvo lengva tai pastebėti. Mantas Kuklys, Deividas Šemberas, Jakubas Wilkas, kurių žaidimas paremtas gerais perdavimais, turėjo sunkumų. Keletą kartų svarbiomis akimirkomis perdavimai buvo nepakankamai stiprūs, kamuolys riedėjo nepakankamai greitai. Išvykose mums visada aktualus aikštės klausimas, sunku nuspėti, kaip pavyks žaisti ant žolės. Kita vertus, aikštė Marijampolėje labai gera“, - teigė „Žalgirio“ strategas.

Marijampolėje nutrūko ilga žalgiriečių pergalių serija, tačiau M. Zubas dėl neišgyvena.

„Čempionate yra 36 rungtynės, neįmanoma jų visų laimėti, nors tikslas kiekvieną kartą ir yra pergalė. Dabar mums svarbiausia yra pasirengti dvejoms rungtynėms, kurias žaisime kitą savaitę - LFF taurės turnyro mačui su Panevėžio „Ekranu“ ir mažajam derbiui su Trakų komanda“, - sakė futbolo specialistas.

M.Zubo komentaras:

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos