M.Pellegrini: žaidėjai neįvykdė to, kas jų buvo prašyta

Nusivylęs pralaimėjimu „Manchester City" treneris Manuelis Pellegrini apgailestavo, kad jo auklėtiniai pirmajame kėlinyje neįvykdė nurodymų.

Čempionų lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse Anglijos čempionai namuose 1:2 (0:2) pralaimėjo „Barcelona“ ekipai.

„Jaučiu kartėlį, nes pirmajame kėlinyje mes nežaidėme gerai. Mano žaidėjai neįvykdė to, ko jų prašiau, – po nesėkmės neslėpė M.Pellegrini. – Tarėmės, jog varžovus spausime aukštai prie jų vartų. Padarėme klaidą, kai buvo įmuštas pirmasis įvartis. Antrajame kėlinyje buvom geresni ir sukūrėme progų. Bet paskutinįjį ketvirtį valandos žaidėme tik dešimtyje, todėl „Barcelona“ per perėmė iniciatyvą. Bus labai sunku atsilošti, kai pralaimėjome namuose. Bet ši komanda turi būtinos valios, kad pamėgintų tai padaryti“.

„Manchester City" treneris guodėsi, kad „Barcelona“ lyderiui Lioneliui Messi mačo pabaigoje nepavyko įmušti 11 m baudinio.

„Jeigu Messi būtų įmušęs, būtų dar blogiau“, – neabejojo M.Pellegrini.

„Futbole kartais tu įmuši baudinį, o kartais – ne. Tai normalu“, – teigė „Barcelona“ puolėjas Luisas Suarezas, paklaustas, ką mano apie komandos draugo nesėkmę.

„Tikiuosi, kad šis sulaikytas baudinys bus lemtingas, – savo treneriui pritarė „Manchester City“ vartininkas Joe Hartas. – Važiuosime į Barseloną, dar turėdami tam tikrų vilčių. Iki pirmojo įvarčio spaudėme varžovus, bet paskui kiek supanikavome. Antrajame kėlinyje atsitiesėme ir vėl daugiau spaudėme. Deja, sėkmė šįsyk nusisuko nuo mūsų“.

„Manchester City“ dabar turi tik 6,93% galimybių patekti į kitą atkrintamųjų varžybų etapą, remiantis Europos taurių turnyrų statistika. Po pralaimėjimo 1:2 namuose per pirmąjį mačą tik tiek komandų žengė toliau per visą Europos taurių varžybų istoriją nuo 1970-1971 m. sezono (303 mačai).

„Sužaidėme nuostabų pirmąjį kėlinį, nors ir galėjome įmušti daugiau negu du įvarčius, – pripažino L.Suarezas, pasižymėjęs 16-ą ir 30-ą minutę. – Antrajame kėlinyje „Manchester City“ grįžo į rungtynes. Tai gera komanda, turinti daug kokybės aikštės viduryje ir atakose. Vis dar galime iškristi, bet mes esame „Barcelona“ ir žaisime antrąjį mačą namuose. Privalome įrodyti, kaip svarbu mums žaisti „Camp Nou“ stadione“.

„Mes nusipelnėme tokio rezultatato ir turime juo didžiuotis, – džiaugėsi „Barcelona" treneris Luisas Enrique. – Bet tokios dvikovos per atkrintamąsias varžybas retai baigiasi po 90 minučių. Pirmasis kėlinys buvo nuostabus ir mes turėjome begalę progų. Kamuolys judėjo gerai, mes labai gerai gynėmės. Antrasis kėlinys buvo sunkesnis. Varžovai mus labai spaudė. Esame patenkinti šiuo rezultatu.“

lrytas.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...