Moterų rinktinė Baltijos taurės turnyrą užbaigs dvikova su Farerų Salų komanda © lff.lt

Sekmadienį finišuos Latvijoje rengiamas moterų Baltijos taurės turnyras, kur Lietuvos rinktinė varžysis dėl trečios vietos.

Primename, kad lietuvaitės ketvirtadienio pusfinalyje po baudinių serijos dramatiškai pralaimėjo Estijos komandai, o vėliau vakare buvo sužaistos ir antrosios rungtynės, kur paaiškėjo būsimos mūsiškių varžovės.

Jomis tapo Farerų Salų komanda, kuri kitame pusfinalyje 1:2 pralaimėjo turnyro šeimininkėms Latvijos futbolininkėms.

Latvės pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau Farerų Salų komanda po pertraukos rezultatą išlygino. Kurį laiką situacija švieslentėje nepasikeitė, tačiau latvės iki mačo pabaigos dar pelnė vieną įvartį, laimėjo dvikovą 2:1 ir žengė į turnyro finalą.

Finale latvės sekmadienį 18 valandą žais su Estijos futbolininkėmis, o 12 valandą bus žaidžiama dvikova dėl trečios vietos, kurioje susitiks Lietuvos ir Farerų Salų komandos.