"Monaco" svečiuose sutriuškino "Caen" ir pakilo į trečiąją vietą

Šį vakarą sužaistas pirmasis 32-ojo "Ligue 1" turo susitikimas, kuriame "Caen" namie priėmė "Monaco" futbolininkus.

Dėl vietos ant prizininkų pakylos šį sezoną kovojantys Leonardo Jardimo auklėtiniai turnyrinės lentelės viduryje žengiantiems varžovams nepaliko jokių vilčių ir po kelių iš eilės lygiųjų iškovojo pergalę rezultatu 3-0.

Pirmajame kėlinyje "Monaco" į priekį po Yannicko Ferreiros-Carrasco perdavimo išvedė Anthony Martialis, o po pertraukos dublį pelnė Bernardo. Jam tikslius perdavimus atliko jau minėtieji Carrasco bei Martialis.

Rungtynių nugalėtojai bent iki rytojaus aplenkė "Marseille" ir pakilo į trečiąją vietą, leidžiančią dalyvauti UEFA Čempionų lygos atrankoje. Marselio komanda svečiuose stos į kovą su "Bordeaux".

"Caen" 0 - 3 "Monaco"
[0-1] 29' Anthony Martial
[0-2] 64' Bernardo Silva
[0-3] 84' Bernardo Silva