„Monaco“ per paskutines 10 minučių namuose palūžo prieš „Reims“ ekipą © JumpStory nuotr.

„AS Monaco“ komandai trenerio pakeitimas toliau jokių saldesnių vaisių neatneša.

„Monegaskai“ neiškovojo pergalės jau trečiose „Ligue 1“ rungtynėse iš eilės, o šįkart ir patyrė pralaimėjimą – 1:2 prieš „Reims“ ekipą.

„Monaco“ šiose rungtynėse dar 83 minutę pirmavo 1:0, dėka Wissamo Ben Yeddero įvarčio, tačiau per paskutines rungtynių minutes palūžo prieš svečių komandą.

84-ąją minutę į savus vartus įsimušė šeimininkų komandos puolėjas Kevinas Vollandas, o per pridėto laiko trečiąją minutę „Reims“ dramatišką pergalę išplėšė Nathanaelis Mbuku.

Primename, jog „AS Monaco“ vėl į aukštą lygį atvedęs strategas Niko Kovačas pačioje praeitų metų pabaigoje buvo atleistas iš klubo, o vietoj jo buvo paskiras specialistas iš Belgijos – Philippe'as Clementas.